w
googluj

PARTYBlaster 1.1.0


PARTYBlaster to nieskomplikowany odtwarzacz muzyczny, o dość nietypowym wyglądzie, nawiązującym do postaci Minionków z filmu animowanego „Jak ukraść księżyc” i jego kontynuacji. Program został wzbogacony o prostą przeglądarkę, która umożliwia zalogowanie się na swoim koncie na Facebooku lub Twitterze i np. zamieszczenie w tych portalach wpisów o słuchanych w danej chwili utworach.

Aplikacja nie oferuje zbyt wielu możliwości jako odtwarzacz. Otrzymujemy dostęp do ustawień głośności (w tym wyciszenia), linii czasu danego utworu, bardzo prostej playlisty, oraz dwóch trybów zminimalizowanego widoku. Pliki audio można dodawać za pomocą metody przeciągnij i upuść, zaznaczając je w Eksploratorze Windows i po prostu przenosząc na panel odtwarzacza lub do playlisty. Metoda ta jest lepsza niż próba otwarcia pliku bezpośrednio w PARTYBlaster, ponieważ poprzez odtwarzacz do playlisty można dodawać jedynie pojedyncze utwory.

Szata graficzna programu przypadnie do gustu głównie fanom filmu z Minionkami. Obecna wersja PARTYBlaster nosi właśnie nazwę Minion Edition, w przyszłości powinny być dostępne także edycje z odmiennymi skórkami graficznymi. Z obsługą aplikacji poradzi sobie nawet dziecko, jest tak intuicyjna, że ogólnie nikt nie powinien mieć z nią żadnych problemów. Poszczególne moduły (playlista, zminimalizowany lub pełny panel) można dowolnie przemieszczać w obszarze ekranu.

PARTYBlaster to pierwszy program stworzony przez developera TMI Universe, w związku z tym użytkownicy mogą sporadycznie doświadczyć pewnych nieprawidłowości w działaniu aplikacji. Sprawdzi się ona głównie w prostym odtwarzaniu muzyki, z którym można połączyć korzystanie z Facebooka czy Twittera. Program odtwarza najpopularniejsze formaty audio, np. MP3, WMA (twórca nie podaje listy wspieranych formatów).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PARTYBlasterPARTYBlaster 1.1.0
Wersja stabilna
4.94 MB | 2013-10-11

Ilość pobrań: 227 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
PARTYBlaster