w
googluj

Next Video Converter 4.0.3


Next Video Converter jest darmowym, anglojęzycznym programem służącym do konwersji plików z jednego formatu na inny. Program ten łączy uniwersalność czytanych formatów z wszechstronnością. Jako jeden z nielicznych programów do konwersji łączy dodatkowo ściąganie plików z YouTube oraz nagrywanie płyt i tworzenie DVD rip czy kopiowanie płyt DVD. Tak jak widać jest to bardzo wszechstronny program, z możliwościami konwersji jest tak samo.

Next Video Conventer posiada możliwość konwersji praktycznie wszystkich formatów video w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, and AVI to MPEG-4, AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, and MPEG-1/2 oraz RMVB. Konwersja może odbyć się na formaty takie jak: Mpeg4, AVI, WMV9, WMV8, WMV7, NTSC DVD, PAL DVD, MP3, Mobile MP4, Mobile 3gp, Mpeg1,Mpeg2, FLV NTSC VCD, PAL VCD, NTSC SVCD i WAV.

Bardziej zaawansowanymi opcjami konwersji jest konwersja pod konkretne urządzenie. Łącznie aplikacja oferuje 27 urządzeń do wyboru między innymi Ipod, Apple, NOKIA, PlayStation3 iAudio X5, XBOX360, Tomtom.

Next Video Converter posiada dość unikatowy interfejs, który jest naprawdę wygodny a do tego wygląda bardzo estetycznie. Przy konwersji program posiada wiele przydatnych ustawień do konwertowanego formatu. Tak więc możemy synchronizować dźwięk względem obrazu, wybrać rozdzielczość, prędkość przesyłu, kodeki, czy od jakiego czasu ma być rozpoczęta konwersja oraz do którego momentu ma trwać, tak więc możemy konwertować fragmenty, bez konieczności konwersji całości, a następnie obróbki w innym programie.

Ściąganie filmów z YouTube polega na skopiowaniu linku do programu, wówczas aplikacja zacznie go ściągać, a następnie przekonwertuje go do wybranego przez nas formatu. Podsumowując program który konwertuje nam za darmo dowolny plik audio video do najbardziej popularnych formatów oraz po wykupieniu licencji do formatów bezpośrednio wykorzystywanych przez znane marki oraz ściąga filmy z YouTube i nagrywa, kopiuje i tworzy DVD rip.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Next Video ConverterNext Video Converter 4.0.3
Wersja stabilna
23.53 MB | 2013-11-28

Ilość pobrań: 1105 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
Next Video Converter
avatararrow
~Leo | 2011.10.04 09:56
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
MediaCoder przebije? bo myślę, że nie...