w
googluj

AVStoDVD 2.8.8


AVStoDVD jest programem służącym do konwersji plików multimedialnych do formatu DVD i nagrywaniu ich na płyty DVD o różnej pojemności. Jest to program do tworzenia filmu DVD z posiadanych przez nas materiałów multimedialnych. Głównymi cechami programu są dodatkowe programy, które automatycznie się instalują razem z AVStoDVD. Są to miedzy innymi AviSynth który pozwala nam edytować dźwięk i obraz, SubtitlesCreator, który stworzy nam napisy do pliku DVD oraz ImgBurm, dzięki niemu szybko i bezproblemowo nagramy płytę DVD w obrębie jednego głównego programu.

Dodatkowo AVStoDVD kompresuje obraz za pomocą QuEnc/HCenc/ReJig/FFmpeg oraz dźwięk w QuEnc/FFmpeg/Aften/Wavi z wieloma ścieżkami dźwiękowymi. Dodatkowo może tworzyć obrazy ISO. Korzystając z Menu Editor możemy stworzyć własne menu na płycie DVD dla szybszego i wygodniejszego dostępu do zawartych na płycie informacji.

Edytor jest wygodny oraz posiada duże możliwości edycji przycisków do poszczególnych części zapisanych danych na DVD. Po wczytaniu pliku, który ma być częścią naszego projektu możemy w nim usunąć ścieżkę dźwiękowa lub dodać dodatkową, kiedy wczytujemy zdjęcie możemy ustalić jak długo będzie ono wyświetlane podczas odtwarzania.

Program obsługuje takie formaty jak 3GP, AVI, DIVX, FLV, MVK, MPG, M2TS, AVS, ASF, MPG, VOB, MOV, QT oraz RMVB i MP3. Trzeba zauważyć, że program nie wyświetla polskich znaków w menu, co trzeba wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do nagrywania płyty, ponieważ po nagraniu nie da się tego poprawić.

Program jest w pełni darmowy i nie wymaga żadnych rejestracji na stronach internetowych, a podczas instalacji wymaga zezwolenia na instalacje dodatkowych programów wymienionych powyżej. Program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze włączając w to edytory video, audio oraz edytor menu, które obsługuje się kilkoma kliknięciami a efekty są w pełni zadowalające. Jeśli poszukujesz programu do tworzenia i nagrywania płyt DVD, aby następnie je odtworzyć w odtwarzaczu DVD to AVStoDVD jest bardzo dobrą bezpłatną alternatywą.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
AVStoDVDAVStoDVD 2.8.8
Wersja stabilna
51.95 MB | 2018-12-29

Ilość pobrań: 1538 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AVStoDVD