w
googluj

WinX DVD Author 6.3.10


WinX DVD Author – darmowy program do składania własnych płyt DVD. Narzędzie umożliwia tworzenie w prosty sposób menu płyty, wraz z tekstem i muzyką. Dzięki temu programowi nasze wspomnienia nagrane na DVD będą wyglądały niczym film pochodzący z profesjonalnego studia foto-video.

DVD Author pozwala na szybkie i łatwe konwertowanie formatów wideo do DVD. Aplikacja obsługuje, wszystkie najpopularniejsze typy, m.in. AVI, MP4, MKV, MOV, M2TS, WMV, DivX, Xviv, RMVB, czy też FLV. Technologia, na jakiej bazuje program, powoduje, że tworzenie pełnego DVD wysokiej jakości o rozmiarze 4.3GB trwa wg producenta szybko, przeciętnie nawet mniej niż godzinę. Odpowiada za to silnik dekodowania i koder, które wbudowane są w program.

Ten właśnie dekoder wraz z koderem oferują najwyższą jakość obrazu, zgodną także z Dolby Digital AC-3 audio. Ponadto, program wspiera formaty obrazu 16:9 oraz 4:3, użytkownik sam więc ma możliwość wyboru, w jakich proporcjach będzie wyświetlany obraz tworzonego DVD.

Program umożliwia też edytowanie wideo, które ma znaleźć się na płycie. Z łatwością dodamy dowolną muzykę, czy napisy. Ponadto, film możemy równie łatwo dzielić na sceny, do których następnie uzyskamy dostęp z menu. Utworzonego DVD wcale nie musimy nagrywać na płytę. Pliki te możemy zapisać także na dysku twardym i korzystać z nich za pomocą programów-odtwarzaczy DVD.

Aplikacja jest kompatybilna z nośnikami typu DVD + /-R, DVD + /-RW, DVD + R DL, DVD DL + /-RW i obsługuje wszystkie typy urządzeń do wypalania płyt, jakie obecnie są na rynku. To pozwala na nagranie DVD na płytę, bez względu na to, jaki nośnik akurat mamy pod ręką i jaki sprzęt do nagrywania posiadamy w domu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
WinX DVD AuthorWinX DVD Author 6.3.10
Wersja stabilna
10.5 MB | 2019-07-22

Ilość pobrań: 1408 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
WinX DVD Author
avatararrow
~Lesio | 2011.08.09 23:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program prosty w obsłudze.