w
googluj
pl

Free Video to JPG Converter 5.0.101.201


Free Video to JPG Converter to darmowy program do tworzenia zrzutów ekranowych z filmów. Aplikacja skanuje zawartość plików wideo, wyodrębniając poszczególne klatki. Co istotne, zachowuje przy tym oryginalną rozdzielczość multimediów, a każda scena zapisana jest w osobnym pliku. W wielu sytuacjach ułatwia to dalszą pracę, na przykład w przypadku tworzenia menu wyboru, wyświetlanego w stacjonarnych odtwarzaczach. Całość wyróżnia się minimalistycznym interfejsem oraz wygodnymi skrótami klawiaturowymi.

Narzędzie posiada kilka opcji konfiguracyjnych, pozwalających na dostosowanie ilości potrzebnych zrzutów (skok co zadaną ilość sekund/klatek, wyciągnięcie ustalonej ilości klatek). Pracę ułatwia także prosta kolejka, pozwalająca na wczytanie i przetworzenie wielu filmów w jednym procesie. Przygotowaną listę można zapisać na dysk twardy i w każdym momencie odczytać ją ponownie. Postęp konwersji widoczny jest natomiast w dodatkowym oknie, wyświetlającym wskaźnik ukończenia bieżącego pliku oraz wszystkich zadań.

Aplikacja rozpowszechniana na zasadach licencji freeware. Można jej z powodzeniem używać w zastosowaniach domowych i komercyjnych. Dodatkowymi zaletami Free Video to JPG Converter są polska wersja interfejsu oraz możliwość automatycznego wyłączenia komputera po zakończeniu konwersji. Program kompatybilny z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows (XP, Vista, 7). Nie wymaga przy tym instalacji dodatkowych bibliotek i kodeków.

Uwaga!
Program podczas instalacji proponuje skopiowanie na dysk twardy paska narzędziowego Ask! Toolbar. Nie jest to element konieczny do poprawnego funkcjonowania aplikacji i zalecamy go zignorować.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (11 głosów)

Strefa Download programu
Free Video to JPG ConverterFree Video to JPG Converter 5.0.101.201
Wersja stabilna
27.56 MB | 2017-03-23

Ilość pobrań: 8188 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (2)
Free Video to JPG Converter
avatararrow
~gibon | 2012.06.14 19:16
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
bardzo fajny i prosty w obsłudze program. Bardzo pomocny w dzieleniu filmu na pojedyncze zdjęcia.. Polecam ..
Free Video to JPG Converter 5.0.13.608
avatararrow
~tele | 2011.09.12 10:18
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pomimo że jestem pierwszy >
POLECAM !.