w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 243
Wszystkich postów: 904354
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni

Mount Image Pro 6.3.0.1843


Mount Image Pro – program do montowania obrazów dysków w wielu formatach w formie wirtualnych napędów w systemie. Obsługiwane są między innymi formaty ISO, Apple DMG, Microsoft VHD, DD, RAW, AccessData, ProDiscover, SMART, czy też Safeback w wersji drugiej. Aplikacja cechuje się przyjemnym dla oka interfejsem oraz nieskomplikowaną obsługą, dzięki czemu może być atrakcyjna również z punktu widzenia początkujących użytkowników, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z podobnym oprogramowaniem.

Montowanie obrazów odbywa się poprzez niewielki kreator. Mamy na tym etapie możliwość wskazania odpowiedniego pliku, dysku oraz dobranie litery, która będzie go reprezentować w systemie. Jeśli chcemy podejść do sprawy bardziej „profesjonalnie”, zamiast aplikacji okienkowej, możemy skorzystać z interfejsu konsolowego, co jest nowością w programie począwszy od szóstej jego edycji. Możliwa jest obsługa systemu GTP, tworzenie macierzy RAID, , MAC HFS, działanie poprzez połączenie UDP/TCPIP oraz korzystanie z dobrodziejstw montowania dysków typu PlugAndPlay.

Aplikację należy również pochwalić za „zaplecze” techniczne, a jest nim na przykład natywne wsparcie dla operacji 64-bitowych. W praktyce jego wydajność nie zawsze jest zauważalna, jednak najczęściej większość działań wykonamy dużo szybciej, niż w poprzednich edycjach tego programu, które nie oferowały takiej opcji. W przypadku jakichkolwiek programów z obsługą, warto skorzystać z rozbudowanej, przejrzystej i ilustrowanej instrukcji, która w formie pliku PDF dostępna jest do pobrania na stronie producenta. Opisane są w niej wszystkie funkcje programu, począwszy od szczegółów związanych z instalacją.

Uwaga!
Program potrzebuje dłuższej chwili na uruchomienie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, konieczne jest wprowadzenie klucza aktywacyjnego dla wersji testowej, który uzyskać możemy na dedykowanej stronie. Po uzupełnieniu formularza, odpowiednia licencja zostanie przesłana na nasz adres e-mail.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Mount Image ProMount Image Pro 6.3.0.1843
Wersja stabilna
77.7 MB | 2018-05-22

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Mount Image Pro