w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 640
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Qemu Simple Boot 1.3


Quemu Simple Boot to niewielki, przenośny i w pełni bezpłatny program, przeznaczony do uruchamiania obrazów płyt bez konieczności montowania ich w napędzie wirtualnym lub wypalania na nośniku fizycznym. Celem, jaki przyświecał twórcom programu, było utworzenie aplikacji do testowania plików ISO przed ich wypaleniem.

Interfejs programu jest bardzo prosty. Wystarczy określić typ obrazu, jaki chcemy sprawdzić, zlokalizować go w eksploratorze (lub przeciągnąć i upuścić nad okno programu), a następnie użyć przycisku „Start Quemu Test”. Jeśli chcemy, by program wyłączył się automatycznie po uruchomieniu obrazu płyty, należy zaznaczyć odpowiednią opcję. Niestety, proces uruchamiania obrazu potrafi potrwać parę długich sekund.

W głównym oknie Quemu Simple Boot widoczny jest również suwak, umożliwiający regulowanie zużycia pamięci operacyjnej przez aplikację (w granicach od 32 do 1024 MB). Pod przyciskiem „Menu” uzyskamy natomiast dostęp do pliku INI, zawierającego opcje konfiguracji programu, oraz do opcji umożliwiającej szybki reset jego ustawień.

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i prostotę obsługi, w podstawowych zastosowaniach (takich jak np. szybka instalacja gry z obrazu płyty), aplikacja może z powodzeniem zastąpić popularnego Daemon Tools. Polecamy również sprawdzenie z jego pomocą wszystkich obrazów, jakie chcemy przenieść na płytę.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Qemu Simple BootQemu Simple Boot 1.3
Wersja stabilna
3.45 MB | 2014-10-18

Ilość pobrań: 896 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Qemu Simple Boot