w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 509
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

DriveImage XML 2.50


DriveImage XML to bezpłatny i solidny program, służący do tworzenia kopii zapasowych oraz obrazów zarówno całych dysków twardych, jak i poszczególnych partycji. Za pomocą aplikacji można również przeglądać i przywracać stworzone wcześniej zasoby.

Interfejs programu jest prosty i przejrzysty. W zakładce „Backup” tworzymy kopię zapasową naszych dysków. Jest ona zapisywana w formie dwóch plików – XML, zawierającego opis dysku i indeks jego zawartości, oraz DAT, w którym przechowywane są dane. Przez cały proces prowadzi nas przyjazny kreator, w którym możemy określić m.in jeden z dwóch stopni kompresji zapisywanych plików. Korzystając z funkcji „Restore” możemy odnaleźć i przywrócić jedną z kopii zapasowych. Z kolei zakładka „Drive to Drive” pozwala nam na bezpośrednie zastąpienie zawartości dysku zawartością innego dysku.

Utworzone na dysku pliki kopii napędów można również przeglądać z poziomu programu, a nawet edytować za pomocą odpowiednich narzędzi. Kreowanie kopii zapasowych da się zautomatyzować – ich systematyczne, cykliczne tworzenie dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo danych. Wszystkie działania programu możemy zapisywać i śledzić w logach.

Narzędziem instalowanym razem z aplikacją jest Diskmagn, mały program służący do zarządzania i diagnostyki dysków. Oprócz standardowych informacji dotyczących pojemności czy systemu plików, znajdziemy tam również dane dotyczące ich stanu i odporności na uszkodzenia, a także funkcję tworzenia wirtualnych dysków twardych.

Program DriveImage XML polecamy użytkownikom dbającym o bezpieczeństwo swoich danych i poszukującym skutecznego narzędzia do tworzenia ich kopii zapasowych.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
DriveImage XMLDriveImage XML 2.50
Wersja stabilna
1.93 MB | 2014-07-25

Ilość pobrań: 958 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DriveImage XML