w
googluj

Microsoft Office Configuration Analyzer Tool 1.2


Microsoft Office Configuration Analyzer Tool (OffCAT) to oficjalne narzędzie diagnostyczne przeznaczone do wykrywania błędów i usterek w programach wchodzących w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Aplikacja obsługuje oprogramowanie w wersji 2003, 2007, 2010 oraz 2013. Dwie najnowsze wersje mogą występować zarówno w 32-, jak i 64-bitowych edycjach.

Obsługa programu jest bardzo prosta i tak naprawdę, mimo interfejsu wskazującego na dużo większą ilość opcji, sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku, który poddaje analizie zainstalowaną na danym komputerze wersję pakietu biurowego. Proces ten trwa stosunkowo krótko, informując na bieżąco o aktualnym postępie.

Po zakończonej analizie aplikacja wyświetla raport dotyczący każdego z programów. Możliwych jest kilka widoków, które pozwalają przeanalizować różne aspekty błędów i braków w oprogramowaniu biurowym, którym dysponujemy. Utworzone podsumowania można wyeksportować do zewnętrznego pliku w celu dalszej analizy lub archiwizacji. Program potrafi zapisać dane w formacie *.csv, *.xml lub *.html.

Wbudowane w program opcje pozwalają na odwołanie się do dokumentacji oraz skorzystanie z przydatnych linków przeznaczonych dla użytkowników Office'a w wersji 365. Producent udostępnia również filmy instruktażowe, które pokazują jak korzystać z oprogramowania. Dostęp do nich możliwy jest bezpośrednio z programu, z odpowiedniej zakładki.

Uwaga!
W kwietniu 2014 roku zakończy się wsparcie aplikacji dla pakietu Office 2003 oraz instalacji na systemach operacyjnych Windows XP.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania, program wymaga instalacji pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 2.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Microsoft Office Configuration Analyzer ToolMicrosoft Office Configuration Analyzer Tool 1.2
Wersja stabilna
10.25 MB | 2014-03-18

Ilość pobrań: 337 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Microsoft Office Configuration Analyzer Tool