w
googluj

Cybernao 2014.4


Cybernao to zestaw kilku narzędzi przydatnych podczas tworzenia wszelkiego rodzaju projektów z wykorzystaniem rozmaitych aplikacji komputerowych. W skład programu wchodzą moduły służące zapamiętywaniu haseł, szyfrowaniu danych, automatyzacji uruchamiania aplikacji, tworzeniu skrótów klawiaturowych, czytnik RSS oraz organizer pozwalający na tworzenie przypomnień. Program posiada również wbudowany pasek wyszukiwarki, która może przeszukiwać zasoby Internetu za pomocą Google'a lub szukać wyników bezpośrednio na Wikipedii oraz kanale YouTube.

Główną zaletą programu jest jego dostępność z dowolnego poziomu systemu operacyjnego, ponieważ niewielki pasek pozwalający na wybór jednej z opcji oferowanych przez narzędzie, pojawia się zawsze po najechaniu kursorem myszy na górną krawędź ekranu. Aplikacja jest przy tym na tyle "lekka", iż bez problemu może rezydować w tle systemu bez większej szkody dla ilości zużywanych zasobów sprzętowych.

Po uaktywnieniu okna aplikacji, aby skorzystać z któregokolwiek z jej modułów, wystarczy wybrać jedną z opcji oraz uzupełnić niezbędne dane kreatora. Producent zaimplementował w programie ciekawą funkcjonalność, która nie pozwala zniknąć aplikacji z pierwszego planu ekranu po kliknięciu myszą poza jej oknem; konieczne jest w tym celu skorzystanie z przycisków wbudowanych w program. Choć takie rozwiązanie można by uznać za wadę spowalniającą pracę, w praktyce okazuje się wygodnym dodatkiem, który zapobiega przypadkowym przełączeniom między oknami systemu.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest czasowo do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CybernaoCybernao 2014.4
Wersja stabilna
3.37 MB | 2014-04-01

Ilość pobrań: 302 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cybernao