w
googluj
pl

Aml Maple 7.32 Build 904


Aml Maple to prosta w obsłudze aplikacja, która bezpośrednio przy kursorze, podczas wprowadzania tekstu na komputerze, wyświetla informacje o kraju, z którego układu klawiszy korzystamy. Stanowi więc znakomite rozwiązanie dla osób zawodowo tworzących wszelkie teksty, szczególnie w kilku językach jednocześnie. Dzięki Aml Maple zawsze będzie wiadomo, jaka klawiatura jest w użyciu, przez co przypadkowe pomyłki zostaną zniwelowane do minimum.

Obsługa programu jest bardzo prosta, a jego liczne ustawienia są łatwe do skonfigurowania dzięki polskiemu interfejsowi. Wśród z nich znajduje się jedna z bardziej przydatnych opcji zmiany koloru kursora. Dzięki temu ustawieniu, użytkownik może w dowolny sposób oznaczyć kursory dla konkretnych języków, dzięki czemu podczas zmiany używanej klawiatury, informacją będzie nie tylko skrót literowy danego kraju, ale również jego barwa oraz wygląd samego kursora.

Co istotne, Aml Maple znajduje zastosowanie w dowolnej aplikacji komputerowej czy internetowej, gdzie wprowadza się tekst. Jeśli jednak działanie aplikacji przeszkadza użytkownikowi w wykorzystanie jakiejś konkretnej aplikacji, może ją dodać do listy wyjątków, co pozwoli programowi dezaktywować swoje działanie w przypadku korzystania ze wskazanego programu. Warto dodać, iż Aml Maple ma małe zapotrzebowania w kwestii zasobów sprzętowych, wobec czego stanowi ciekawe narzędzie, bez względu na zaawansowanie sprzętu, z którego korzystamy.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 40 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Aml MapleAml Maple 7.32 Build 904
Wersja stabilna
1.36 MB | 2024-05-13

Ilość pobrań: 510 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Aml Maple