w
googluj
pl

ESET Internet Security 13.0.24.0


Komentarze (10)
ESET Internet Security
avatararrow
~Polski User | 2015.02.02 14:17
10 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@#Tele02 nie kłuć sie ze mną. Bo jeszcze mocniej sie zdenerwujesz! Emsisoft wszystkie zagrożenia blokuje. Jego zapora niczego nie przypuszcza do systemu. Nie przeprowadzam testów blokady wirusów podczas sprawdzania bankowości. Tylko sprawdzam jak radzi sobie z blokadą wirusów w systemie. Dobry program antywirusowy nawet powstrzymałby użytkownika przed instalacją fałszywego antywirusa lub fałszywego programu. Jak cos ci sie nie podoba @#Telesie02, to sie nie wtrącaj w nie swoje sprawy!!!! Bo tylko wkurzasz i denerwujesz użytkowników tej strony. Idź lepiej do sklepu i kup sobie leki uspokajające.
ESET Smart Security 8.0.304.2
avatararrow
~Polski User | 2015.01.08 10:14
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@tele02. Bitdefender Internet Security 2015 również dobrze wypadł w testach. Tylko 1 minusem jest to że. Przypuścił większość włączonych zagrożeń w systemie. Gdyby producenci Bitdefendera dołożyli silnik który naprawiałby system zaraz po zainfekowaniu. To wtedy miałby lepszy rekord i przebiłby troche Kasperskiego i ESETA.
ESET Smart Security 8.0.304.2
avatararrow
~Polski User | 2014.12.28 13:28
7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dla mnie najlepszym płatnym antywirusem 2014 roku to jest Emsisoft. Emsisoft jest najlepszym płatnym antywirusem który pokonał takie produkty jak na przykład: ESET, Norton, Kaspersky, AVG, Baidu, COMODO, Avira, Avast i inne. ESET ma dużą wade która ma napisane: Bardzo długi czas skanowania systemu nawet w szybkim skanowaniu. A Emsisoft wszystko ładnie i szybko skanuje. 15 sekund i Emsisoft przeskanował system w szybkim skanowaniu. Emsisoft ma sprytny Firewall, z zaskoczenia wykrywa wirusy i je usuwa, radzi sobie z wirusem Sality który jest trudny do pokonania w systemie, wykrywa wirusy próbujące zainstalować sie w ukryciu, wykrywa toolbary, wydajność poziom 8, nie obciąża mocno komputera podczas aktualizacji sygnatur, nic mu sie nie schowa w systemie, skutecznie blokuje strony z phishingiem i z zagrożeniami i inne. Emsisoftowi daje ocene 10/10. Za perfekcje wykrywania wirusów. A ESETOWI daje 3/10. Za bardzo długi czas skanowania systemu nawet w szybkim skanowaniu i za przypuszczanie wirusów w podszywającym sie instalatorze zaufanego oprogramowania.
ESET Smart Security 8.0.304.2
avatararrow
~sokoleoko | 2014.12.28 03:04
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Posiadam już ten program i w moim odczuciu jest to jeden z najlepszych programów antywirusowych .Jest bardezo dobrze konfigurowalny .Domyślnie jest trochę zbyt mało zaznaczonych pozycji .Konfigurując go trzeba zaznaczyć prawie wszystko albo wszystko -ja zaznaczyłem wszystko .Domzslnie lecydenie jest yaynacyone jako moao dokadne ( połowa skali )ja zaznaczyłem leczenie dokładne czyli przesunałem podziałkę na prawy koniec .Zintegrowałem równiez z systemem no i zabezpieczyłem ustawienia programu prostym hasłem . No i nie miejcie obaw przed zaznaczeniem integracji z systemem -ja mam silna maszynę -procesor AMD II Z 6-ma rdzeniami i 8 Giga ram. Skutecznośc i czułośc na poziomie wystarczajacym dla przecietnego uzytkownika .

ESET Smart Security 8.0.304.2
avatararrow
~mir | 2013.01.15 18:37
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest bardzo dobry, skuteczny i prosty w obsłudze. Blokuje podejrzane strony i chroni przed atakami. Bez niego miałem kłopoty z toolbarami, które się instalowały, bo nie potrafiłem ich prawidłowo odhaczyć, a potem był kłopot z ich usunięciem, bo nie wiadomo było, gdzie ich szukać. Do tego dochodziły różne szkodliwe wirusy, które spowalniały komputer i trzeba było ustawiać od nowa system. Teraz mam z tym święty spokój.
ESET Smart Security 6.0.306.7
avatararrow
~Thomas | 2011.09.19 21:59
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bajerancki interfejs to jeszcze nie dowód na to, że lepszy od wersji 4. Poczytajcie sobie o nim opinie. Ja zostaję przy sprawdzonej wersji 4.
avatararrow
~Cień | 2011.09.19 22:42
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
20 września będzie w dzienniku gazecie prawnej pewnie na trzy miesiące.
avatararrow
~student | 2011.09.19 21:08
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Posiadam Nod32 4.0 w zupełności wystarcza, ale jak widzę na zrzutach nowy interfejs to prezentuje się lepiej niż w czwórce.
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl