w
googluj

Trend Micro Titanium Internet Security 2014 7.0 Build 1151


Trend Micro Titanium Internet Security – pakiet zabezpieczający, zapewniający zaawansowaną ochronę komputera. Korzystając z programu skutecznie uchronimy się przed zagrożeniami, jakie niesie złośliwe oprogramowanie i bezpiecznie będziemy mogli korzystać z Internetu.

Program korzysta z technologii chmury, dzięki czemu wiedza na temat zagrożeń oparta jest także na danych zbieranych od innych użytkowników komputerów obecnych w chmurze. To gwarantuje wysoką skuteczność, zaś wszelkie przejawy działalności złośliwego oprogramowania blokowane są błyskawicznie. Ponadto aplikacja dobrze radzi sobie z blokowaniem zagrożeń płynących z nierozważnego korzystania z sieci i chroni przed spyware oraz atakami pishingowymi.

Program chroni przed spamem i groźnymi treściami, jakie może on zawierać. Korzystając z Titanium Internet Security mamy także możliwość wygodnego zarządzania systemową zaporą Firewall co zwiększy efektywność jej pracy i podniesie poziom bezpieczeństwa.

Oprócz ochrony komputera w czasie rzeczywistym możemy także przeprowadzać wybiórcze skanowanie. Skaner narzędzia cechuje się dużą dokładnością ale także niezwykłą szybkością przy jednoczesnym niewielkim zużyciu zasobów systemowych. Dzięki temu podczas operacji skanowania możemy swobodnie pracować na komputerze.

Program świetnie nadaje się także do zastosowania w domu. Wbudowana funkcja kontroli rodzicielskiej zagwarantuje bezpieczeństwo dzieciom przed szkodliwymi treściami płynącymi z sieci, a także przed zbyt długim korzystaniem z Internetu poprzez ograniczenie czasu dostępu.

Instalacja programu odbywa się w trybie online. Narzędzie samodzielnie pobierze z Internetu potrzebne składniki (około 60MB danych) podczas procesu instalacji na komputerze.

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

Uwaga!
W celu zakończenia instalacji należy podać adres e-mail, na który będą wysyłane informacje dotyczące programu. Nie jest on jednak weryfikowany.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Trend Micro Titanium Internet SecurityTrend Micro Titanium Interne... 2014 7.0 Build 1151
Wersja stabilna
6.32 MB | 2013-10-05

Ilość pobrań: 776 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Trend Micro Titanium Internet Security
avatararrow
~Szkło | 2011.10.17 13:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie zamula to plus.