w
googluj

Anvi Smart Defender 2.5


Anvi Smart Defender to bezpłatne narzędzie do ochrony systemu operacyjnego. Aplikacja pozwala na zabezpieczenie komputera przed najbardziej typowymi zagrożeniami - wirusami, robakami, rootkitami, keyloggerami.

Narzędzie wyróżnia się przede wszystkim przyjaznym, eleganckim interfejsem. Za pomocą kart na górze bądź strzałek możemy przejść pomiędzy poszczególnymi funkcjami aplikacji. Program oferuje trzy tryby skanowania: szybkie, pełne bądź użytkownika. W ostatnim możemy zrezygnować z przeszukiwania wybranych partycji, pamięci operacyjnej lub rejestru systemowego. Anvi Smart Defender posiada również sprawnie działający moduł rezydentny, chroniący użytkownika przed niebezpiecznymi akcjami, związanymi przede wszystkim z przeglądaniem stron internetowych i aktywnością w sieci (ochrona prywatności, monitorowanie wpisów autostartu, detekcja podejrzanych procesów, wykrywanie nieprawidłowych zachowań oprogramowania, monitorowanie zawartości dysku twardego).

Program zawiera zgodny z aktualnymi trendami silnik, pozwalający na skanowanie nieznanych zagrożeń. Oparty jest on o chmurę obliczeniową - narzędzie wykryje programy uznane za podejrzane na komputerach innych użytkowników. Aplikacja posiada również funkcje pozwalające na zoptymalizowanie systemu operacyjnego. Użytkownik może jednym kliknięciem: usunąć pliki tymczasowe i niepoprawne klucze w rejestrze, wymazać ślady aktywności na komputerze, wyczyścić pamięć RAM oraz zdefragmentować partycje.

Do każdego z wymienionych modułów przypisanych jest kilkanaście opcji konfiguracyjnych. Ich ilość nie jest zbyt imponująca, niemniej pozwala na zmianę podstawowych parametrów działania aplikacji. Narzędzie posiada również prosty terminarz, funkcję kwarantanny i automatycznej aktualizacji sygnatur.

Aplikacja jest dostępna za darmo (licencja freeware). Co ciekawe, Anvi Smart Defender jest kompatybilny z innymi programami antywirusowymi - może więc stanowić całkiem niezły sposób na zwiększenie bezpieczeństwa systemu operacyjnego.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Anvi Smart DefenderAnvi Smart Defender 2.5
Wersja stabilna
37.45 MB | 2015-09-17

Ilość pobrań: 2505 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (4)
Anvi Smart Defender
avatararrow
~anon | 2013.03.15 03:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie jest PL
Anvi Smart Defender 1.8
avatararrow
~dzon12 | 2012.09.10 11:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dostępna jest już wersja 1.6 która posiada język polski
Anvi Smart Defender 1.5
avatararrow
~gregor | 2012.08.29 16:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jest już wersja Anvi Smart Defender 1.6
Anvi Smart Defender 1.5
avatararrow
~oxcar | 2012.08.20 01:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie polecam,sypie samymi fałszywkami.
W plikach systemowych na świeżo zainstalowanym
systemie widzi wirusy.Po sprawdzeniu na VirusTotal,
okazało się,że pliki są czyste.Nie instalujcie tego typu
wynalazków,bo format macie zapewniony.Jest tyle
darmowych i sprawdzonych antywirusów,że macie w czym wybierać.
Anvi Smart Defender 1.5