w
googluj
pl

Emsisoft Internet Security Pack 2017.10.0.8157


Emsisoft Internet Security Pack to pakiet czterech programów jednego producenta, kompleksowo dbających o bezpieczeństwo naszego komputera. Każdy z nich odniósł swego czasu sukces, zyskując grono stałych użytkowników. Co więcej, cały pakiet jest – jak zapewnia producent – w pełni kompatybilny z innymi programami antywirusowymi, uruchomionymi w tym samym czasie.

W skład Emsisoft Internet Security Pack wchodzą:
• Emsisoft AntiMalware
Aplikacja służąca do wykrywania i usuwania wirusów oraz oprogramowania szpiegującego i złośliwego oprogramowania, zapewniająca ochronę przed wszelkimi znanym zagrożeniami. Program udostępnia kilka trybów skanowania komputera (w tym skanowanie automatyczne i ciągłe), wykryte wirusy przenosi do kwarantanny bądź usuwa, a także blokuje dostęp do znanych stron internetowych wyłudzających dane bądź instalujących niepożądane oprogramowanie. Emsisoft AntiMalware potrafi także odpowiednio zająć się zbędnymi paskami narzędzi w przeglądarkach internetowych.

• Emsisoft Online Armor
Szczelna zapora typu firewall, chroniąca nasze połączenie sieciowe przed nieuprawnionym dostępem i podejrzanym transferem danych. Możemy, rzecz jasna, określać w niej wyjątki dla zaufanych aplikacji. Aplikacja posiada także moduł zabezpieczający nas przed keyloggerami oraz tryb płatności elektronicznych, dodatkowo chroniący połączenia z witrynami banków i takich serwisów, jak PayPal czy PayU.

• Emsisoft HiJackFree
Narzędzie zapewniające ochronę przed koniami trojańskimi i robakami oraz umożliwiające ręczne zakańczanie procesów. Z jego poziomu możemy także konfigurować programy i procesy Autostartu.

• Emsisoft BlitzBlank
Przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników program, służący do usuwania zablokowanych plików i wpisów rejestru oraz wstrzymywania pracy sterowników, wyposażony we własny język skryptowy.

Emsisoft Internet Security Pack to doskonały wybór dla osób chcących otoczyć swój komputer kompleksową ochroną.

Uwaga!
Program Emsisoft Internet Security został połączony z innym programem tego producenta, Emsisoft Anti-Malware.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (34 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Internet Security PackEmsisoft Internet Security Pack 2017.10.0.8157
Wersja stabilna
272 MB | 2017-08-01
przejdź Emsisoft Internet Security Pack dla Android

Ilość pobrań: 2688 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
Emsisoft Internet Security Pack
avatararrow
Jacenty | 2016.10.05 14:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest bardzo dobry i wart swojej ceny!!! Może mało znany ale śmiem powiedzieć że znane antywirusy jak Kasperski, Norton i wiele innych które przerabiałem, to przy tym wymiękają! Mało zasobożerny, podczas skanowania całego komputera jest prawie nie odczuwalny, można swobodnie pracować. Bardzo pięknie wszystko, to co nie powinno dostać się na komputer, wyłapuje i brak fałszywych alarmów! Polecam ten program z całym sumieniem, jest SUPER!!!
Emsisoft Internet Security Pack 11.10.1.6763
avatararrow
~Danny | 2015.06.28 12:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To jest wersja trial ? Podczas instalacji pyta mnie o klucz lub mogłem wybrać wersje 30 dniową?
Emsisoft Internet Security Pack 10.0.0.5409