w
googluj
pl

Norton Security z kopią zapasową 2016 22.6.0.142


Norton Security z kopią zapasową (przez producenta oznaczony jako Norton Security z Backup) to program zabezpieczający komputer użytkownika przed wirusami, szkodliwym oprogramowaniem, odwiedzaniem podejrzanych linków w Sieci oraz zabezpieczający przed pobieraniem szkodliwych plików, który dodatkowo rozszerzony został o moduł pozwalający tworzyć (również zautomatyzowane) kopie zapasowe danych użytkownika na wybranym dysku lub w chmurze producenta o pojemności 25GB.

Jest to zestaw oprogramowania bardzo prosty w obsłudze. Producent postarał się, aby interfejs dostarczał przede wszystkim informacji niezbędnych, dzięki czemu można uznać go za minimalistyczny i przejrzysty. Dopiero celowe zagłębienie się w dodatkowe opcje, kreatory ustawień czy konfigurację działania programu, daje użytkownikowi dostęp do jego wszystkich, licznych możliwości. Główne okno programu podzielone został na wygodne zakładki, które można dodatkowo rozwijać, wyświetlając kolejne funkcje. Prócz typowych narzędzi związanych z bezpieczeństwem, aplikacja została wyposażona także w kilka narzędzi optymalizujących pracę komputera, dzięki którym przyśpieszymy pracę dysku twardego lub usuniemy z niego zbędne dla systemu operacyjnego pliki.

Moduł kopii zapasowej został zrealizowany w formie dodatkowego kreatora, w którym mamy możliwość ustawienia lokalizacji plików zapasowych, wybrania dokumentów, które mają być kopiowane, jak również harmonogramu backupu, o ile chcemy korzystać z trybu automatycznego. Norton Security z kopią zapasową należy również pochwalić za dopracowaną sekcję pomocy oraz stabilną pracę.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Aby korzystać z programu konieczne jest posiadanie darmowego konta użytkownika Norton (jego założenie odbywa się po instalacji, bezpośrednio z programu).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Norton Security z kopią zapasowąNorton Security z kopią zapasową 2016 22.6.0.142
Wersja stabilna
100.08 MB | 2016-03-31

Ilość pobrań: 479 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Norton Security z kopią zapasową