w
googluj
pl

Panda Gold Protection 2016


Panda Gold Protection – najbogatszy pakiet oprogramowania antywirusowego firmy Panda Security, stawiany powyżej Internet Security oraz Global Protection. Oferuje wszystkie elementy zaawansowanej ochrony, jak również dodatkowe narzędzia pozwalające m.in. optymalizować komputer i – co wyróżnia tę wersję pakietu nad innymi – synchronizować kontakty i pliki w chmurze o pojemności 20GB. Podobnie jak we wszystkich innych aplikacjach tego producenta, obsługa jest tutaj bardzo prosta, kierowana raczej do użytkownika, od którego nie wymaga się dużego doświadczenia. Mimo to, w razie potrzeby, w ustawieniach znajdziemy sporo szczegółowych opcji.

W porównaniu do poprzedniej wersji programu uwagę przykuwa przede wszystkim interfejs, który nawiązuje teraz do stylu znanego z najnowszych systemów operacyjnych Microsoftu; Gold Protection nie tylko wygląda jak natywne aplikacje Windowsa 10, ale od wersji 2016 jest też pierwszą serią oprogramowania antywirusowego Pandy, która współpracuje z tym systemem. Jeśli chodzi o obsługę najważniejszych modułów ochrony, tutaj nie należy spodziewać się rewolucji: poszczególne funkcje kryją się pod kolejnymi kafelkami menu (rozciągającego się aż na trzy ekrany, z których pierwszy jest klasycznym podsumowaniem działania programu – liczby przeskanowanych ostatnio plików, znalezionych zagrożeń itp.).

Wszystkie elementy ochrony można szczegółowo spersonalizować, ustawiając na przykład harmonogram automatycznie wykonywanego skanowania systemu. Może ono być wykonywane na kilku poziomach zaawansowania: skanowanie pełne trwa najdłużej, ale gwarantuje największą dokładność, szybkie obejmuje tylko najważniejsze elementy systemowe, a własne pozwoli je wybrać według własnych potrzeb.

Po pojawieniu się programu Gold Protection, aktualna rodzina produktów ochrony Panda Security dla komputerów osobistych, zaczynając od pakietu najbardziej zaawansowanego, wygląda następująco:

• Gold Protection,
Global Protection,
Internet Security,
Antivirus Pro,
Free Antivirus.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem (pobieranych jest wówczas większość plików instalacyjnych).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Panda Gold ProtectionPanda Gold Protection 2016
Wersja stabilna
1.65 MB | 2015-08-22

Ilość pobrań: 753 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Panda Gold Protection