w
googluj

Zillya! Internet Security 3.0.2308


Zillya! Internet Security to pełen pakiet oprogramowania zabezpieczającego nasz komputer przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, wyposażony dodatkowo w skuteczny firewall oraz skanowanie działania Sieci i naszej poczty. Charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi wymaganiami co do zasobów sprzętowych oraz czytelnymi komunikatami wyświetlanymi przez zaporę sieciową.

Dużym plusem programu jest ogromna baza szkodliwego oprogramowania, która wraz z listą nowych zagrożeń z Sieci (która, zdaniem producenta, rozszerzana jest o kilkadziesiąt tysięcy pozycji dziennie), automatycznie aktualizowana jest w programie, aby jak najlepiej chronić nasz komputer i dane przed potencjalnym zagrożeniem. Baza wirusów domyślnie uaktualniana jest co 3 godziny, a sama aplikacja raz na dobę. Można oczywiście wywołać aktualizację za żądanie.

Zestaw funkcji oferowanych przez program jest dość standardowy. Jak w przypadku większości pakietów zabezpieczających, również Zillya! Internet Security podczas działania zaznacza swoją obecność jedynie ikoną na pasku zadań. Prawdopodobnie często będziemy korzystać z menu kontekstowego, które dostępne jest po jej kliknięciu; za jego pomocą szybko zmienimy podstawowe parametry pracy pakietu, na przykład tymczasowo wyłączając ochronę na potrzeby instalacji jakiegoś oprogramowania.

Uwaga!
Producent zaleca odinstalowanie każdego innego programu antywirusowego przed instalacją aplikacji. Poprawnej jej ukończenie wymaga również restartu komputera.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest założenie konta użytkownika (należy podać imię, nazwisko oraz poprawny adres e-mail).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Zillya! Internet SecurityZillya! Internet Security 3.0.2308
Wersja stabilna
279.67 MB | 2020-06-05

Ilość pobrań: 417 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Zillya! Internet Security