w
googluj
pl

FM Ultimate Protection 2015


FM Ultimate Protection to pakiet oprogramowania zabezpieczającego kierowany do najbardziej wymagających użytkowników. Składa się z modułów dbających o bezpieczeństwo antywirusowe, zapory sieciowej, kontroli rodzicielskiej oraz antyspamowej, a także (w stosunku do programu FM Internet Security tego samego producenta) dodatkowo modułu antykradzieżowego umożliwiającego zdalne zabezpieczanie danych, funkcji szyfrującej dokumenty użytkownika, jak również narzędzi zwiększających ogólną wydajność systemu operacyjnego.

Obsługa oraz możliwości drzemiące w ustawieniach są identyczne, jak w pozostałych dwóch programach, a więc przejrzyste i proste w obsłudze. Do najważniejszych opcji szybko możemy się dostać dzięki widżetowi pulpitu, który dodatkowo wyświetla informacje o obecnym stanie działania programu. Funkcje, którymi wyróżnia się program zostały zrealizowane w podobny sposób, jak podstawowe moduły ochrony; można korzystać z nich niezależnie od siebie, używając w tym celu wygodnych kreatorów. Wśród opcji optymalizacji znajdziemy między innymi zarządzanie rejestrem i obsługę defragmentacji dysków twardych, natomiast moduł antykradzieżowy pozwoli zablokować oraz odnaleźć zgubiony komputer z wykorzystaniem dowolnego innego urządzenia z dostępem do Internetu.

Dzięki integracji programu z przeglądarkami internetowymi mamy pewność, iż odwiedzane przez nas adresy w Sieci nie są szkodliwe. Dodatkowo skorzystać możemy ze specjalnej ochrony logowania do konta użytkownika internetowego banku, jak również z trybu gracza, pozwalającego na wprowadzenie listy wyjątków do zapory sieciowej.

Uwaga!
Ponieważ pierwszy etap instalacji to wstępne skanowanie komputera pod kątem zagrożeń, cały proces instalacji jest dość czasochłonny.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Przed zainstalowaniem pakietu niezbędne jest odinstalowanie wszystkich innych programów antywirusowych (warto w tym celu skorzystać z programu Antivirus Remover, który często skuteczniej, od narzędzi systemowych, usuwa ślady tego typu oprogramowania). Podczas samej instalacji konieczne jest z kolei połączenie z Internetem, ponieważ instalator pobiera dodatkowe pliki programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
FM Ultimate ProtectionFM Ultimate Protection 2015
Wersja stabilna
2.61 MB | 2015-03-19

Ilość pobrań: 496 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
FM Ultimate Protection