w
googluj
pl

FM Internet Security 2015


FM Internet Security to pakiet ochrony antywirusowej FM Antivirus rozszerzony o moduł dwukierunkowej zapory sieciowej, narzędzia kontroli rodzicielskiej oraz moduł antyspamowy, który w tym przypadku korzysta z mocy obliczeniowej oferowanej przez chmurę producenta programu. Jest przyjazny w obsłudze dzięki podziałowi na wygodne części odpowiedzialne za różne funkcje; dowolnie możemy je włączać lub wyłączać, dostosowując program do naszych wymagań, jednocześnie odciążając pamięć i procesor od zajmowania się tymi aspektami bezpieczeństwa, które nie są nam niezbędne.

Interfejs pakietu został mądrze zorganizowany, ponieważ nawet te bardziej zaawansowane funkcje ustawia się z wykorzystaniem wygodnym w obsłudze suwaków i przełączników. Czytelne są graficzne reprezentacje na przykład stanu aktualizacji, które widoczne są już w głównym oknie, bez konieczności zagłębiania się w odpowiednie zakładki. Ustawienia programu pozwalają kontrolować jego pracę na przeciętnie zaawansowanym poziomie, jednak obejmują między innymi tak wygodne rozwiązania jak "tryb gracza", dzięki któremu będziemy mogli z góry ustalić listę tych aplikacji, które będą ignorowane przez zaporę, co w praktyce przełoży się na bezproblemowe połączenia z przyjaciółmi podczas prowadzenia rozgrywek sieciowych.

Pakiet wyposażony został również w dodatki czuwające nad bezpieczeństwem użytkownika w czasie rzeczywistym; integracja z przeglądarkami pozwala na bieżąco analizować odwiedzane adresy w Internecie, a moduł bankowości ograniczać przesył pakietów tylko do tych niezbędnych na etapie logowania do konta użytkownika. Przydatny może się okazać widżet pulpitu, który umożliwia szybki dostęp do wybranych funkcji programu (w razie potrzeby można go oczywiście dezaktywować).

Uwaga!
Instalacja jest stosunkowo czasochłonna, gdyż połączona jest ze wstępnym skanowaniem komputera pod kątem zagrożeń.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem, ponieważ instalator pobiera dodatkowe pliki programu. Niezbędne jest również odinstalowanie wszystkich innych programów antywirusowych (warto w tym celu skorzystać z programu Antivirus Remover, który często skuteczniej, od narzędzi systemowych, usuwa ślady tego typu oprogramowania).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
FM Internet SecurityFM Internet Security 2015
Wersja stabilna
2.61 MB | 2015-03-19

Ilość pobrań: 499 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
FM Internet Security