w
googluj

FortiClient 7.0.1.0083


FortiClient to prosty w obsłudze pakiet oprogramowania zabezpieczającego nasz komputer, w którego skład wchodzi między innymi ochrona antywirusowa, firewall, filtrowanie stron internetowych, obsługa VPN oraz narzędzie optymalizacyjne dla sieci WAN. Pierwsze skanowanie komputera przeprowadzane jest tuż przed instalacją programu (można je pominąć), a kolejne zgodnie z ustawieniami, które wprowadzimy do programu.

Kiedy aplikacja działa w tle podczas obsługi innych narzędzi na komputerze, pochwalić ją należy za bardzo niewielkie zużycie sprzętowych zasobów. Mimo to jest skuteczna, analizując instalowane oprogramowanie i ruch sieciowy na bieżąco w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa prywatności użytkownika. Podejrzane próby połączeń oraz programy wyszukiwane są w automatycznie aktualizującej się bazie danych o wirusach i szkodliwym oprogramowaniu.

Program dodatkowo wyposażono w moduł kontroli rodzicielskiej, co umożliwi zwiększenie bezpieczeństwa naszych pociech w Sieci, kiedy oddajemy im komputer do użytku. Moduł ten bazuje na porównywaniu treści strony z bazą zapisanych haseł związanych na przykład z alkoholem, narkotykami czy pornografią, blokując do takiej witryny dostęp. Podobnie jak w przypadku kontroli aplikacji instalowanych na komputerze, mamy tutaj możliwość stworzenia listy wyjątków, aby ręcznie zdecydować o szkodliwości wybranych programów i stron.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
FortiClientFortiClient 7.0.1.0083
Wersja stabilna 32-bitowa
2.86 MB | 2022-01-05
FortiClient 7.0.1.0083
Wersja stabilna 64-bitowa
2.86 MB | 2022-01-05

Ilość pobrań: 3405 | W tym miesiącu: 22 | W poprzednim miesiącu: 35

Komentarze (0)
FortiClient