w
googluj
pl

G Data TOTAL PROTECTION 25.4.0.4


G Data TOTAL PROTECTION to pakiet oprogramowania czuwającego nad bezpieczeństwem jego użytkownika w wielu aspektach związanych z Internetem oraz instalowanym oprogramowaniem. Stanowi świetne aplikacji antywirusowej, firewalla, skanerów antyspamowych, protekcji przed szkodliwym oprogramowaniem a nawet kreator kopii zapasowych naszych danych. Instalowany jest wraz z niewielkim dodatkiem G Data Niszczarka, który umożliwia skuteczne usuwanie dowolnych plików z komputera poprzez wielokrotne przeprowadzenie procesu kasowania (możemy ustawić ilość przebiegów) z pominięciem systemowego kosza.

Pakiet oprogramowania stanowi świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na prostocie jego obsługi. Oferuje liczne opcje, jednak w porównaniu z niektórymi rozwiązaniami konkurencji, ich ilość została ograniczona do niezbędnego minimum, aby umożliwić podejmowanie wielu decyzji, bez konieczności zagłębiania się w zaawansowane szczegóły.

Interfejs programu jest nowoczesny i czytelny, a przez to prosty w obsłudze. Głównie funkcje aplikacji zostały przedstawione w formie dużych kart, pomiędzy którymi przełączać się można kliknięciem myszy bądź za pomocą klawiaturowych skrótów. Wygodne jest pierwsze z kilku okien programu, które stanowi pewne podsumowanie pozostałych; znajdziemy w nim informację o licencji, aktualnym poziomie ochrony komputera oraz datach aktualizacji bazy wirusów. Program należy pochwalić za bardzo małe zapotrzebowanie na systemowe zasoby (głównie pamięci operacyjnej).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
G Data TOTAL PROTECTIONG Data TOTAL PROTECTION 25.4.0.4
Wersja stabilna
174.38 MB | 2018-07-15

Ilość pobrań: 1054 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
G Data TOTAL PROTECTION