w
googluj

KYROL Internet Security 2015 (9.0.6.9)


KYROL Internet Security to mało znana propozycja pakietu zabezpieczającego komputer przed wirusami, wzbogacona o kontrolę w czasie rzeczywistym, firewall oraz narzędzie skanowania pamięci przenośnych. Stara się konkurować z wieloma innymi, szerzej znanymi propozycjami zaufanych producentów i wypada tej walce całkiem nieźle. Skuteczność programu zauważamy już od pierwszych chwil po instalacji; domyślnie aplikacja nastawiona jest na dość agresywne działanie na pobierane pliki czy uruchamiane aplikacje, które blokuje z obawy przed zainfekowaniem komputera. Warto więc w pierwszej chwili pokierować się do preferencji, by ustawić odpowiedni dla nas poziom zabezpieczeń, by odpowiednio równoważył bezpieczeństwo oraz wygodne korzystanie z innych programów na komputerze.

Obsługa pakietu jest bardzo prosta i zorganizowana podobnie do propozycji konkurencyjnych. Po włączeniu programu, który standardowo rezyduje na pasku zadań pod postacią ikony, naszym oczom ukazuje się niewielkie okno, które podzielone zostało na spore kafelki kierujące nas do głównych funkcji aplikacji. Takie rozwiązanie jest nie tylko czytelne, ale również wygodne w obsłudze dla użytkowników tabletów czy innych urządzeń dotykowych, na których coraz częściej spotykamy system operacyjny Windows, a więc i opisywany program może mieć swoje zastosowanie.

Na uwagę zasługuje ilość dostępnych w pakiecie ustawień. Są dość szczegółowe, ale jednocześnie wystarczająco czytelnie opisane, by nawet początkujący użytkownik mógł sprawnie z nich korzystać. Dla przykładu podać można opcję wybrania tylko niektórych typów szkodliwego oprogramowania, które ma wykrywać skaner oraz wpłynąć na zachowanie się aplikacji w przypadku wykrycia zagrożenia w różnych typach plików niezależnie od siebie. Dostępne są również opcje skanowania na żądanie oraz tworzenie terminarza, dzięki któremu przeszukiwanie komputera może odbywać się w dogodnym dla użytkownika momencie, bez jego ingerencji.

Uwaga!
Po zainstalowaniu oprogramowania, zalecamy zrestartowanie komputera.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
KYROL Internet SecurityKYROL Internet Security 2015 (9.0.6.9)
Wersja stabilna
222.02 MB | 2014-12-28

Ilość pobrań: 392 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
KYROL Internet Security