w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 900110
Wszystkich tematów: 126088

l r
~byu: Gdyby działał jak stary axcrypt to OK. Klikam na plik z rozszerzeniem xxy i otwiera się okienko z pytaniem o hasło, wpisuję, odszyfrowany pl... arrow
~Tomasz77: Hej. Jak odzyskać hasło do konta innym sposobem niż standardowy? Przy pierwszym logowaniu nie podałem swojego konta e-mail, na które mógłby... arrow
Programów: 11808
Istniejemy od: 5257 dni

Antivirus Remover 2.35


Antivirus Remover to program pozwalający w wyjątkowo szybki sposób pobrać z Internetu niezbędne oprogramowanie, dzięki któremu odinstalujemy z naszego komputera jeden z 35 programów antywirusowych wielu producentów. Na liście znajdują się zarówno wyjątkowo popularne (na przykład Avast, AVG, G-Data, F-secure, Kaspersky, Norton, Panda), jak i mniej znane aplikacje, takie jak Webroot, Norman czy eScan.

Program stanowi świetne rozwiązanie na przykład dla osób, które często zmieniają pakiety zabezpieczające lub na potrzeby różnych aplikacji zamiennie korzystają z kilku różnych programów. Antivirus Remover pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, który normalnie musielibyśmy poświęcić na wyszukanie w sieci odpowiedniego narzędzia odinstalowującego aplikację. Program nie tylko prezentuje listę odpowiednich linków do programów dedykowanych danym antywirusowym, ale pozwala również bezpośrednio je pobrać, oferując szybki transfer i wygodną możliwość wyboru, gdzie ma zostać zapisany pobierany plik.

Antivirus Remover należy traktować przede wszystkim jako program wyjątkowo wygodny i funkcjonalny. Nie znajdziemy w nim szczególnie atrakcyjnego interfejsu, wyszukanej obsługi czy możliwości personalizacji wyglądu prezentowanej listy; z drugiej strony w na tyle praktycznym programie tego typu opcje byłyby po prostu zbędne. Nie należy jednak zapominać, iż prace nad programem nie zostały zaniechane; producent nieustannie nad nim pracuje, prezentując kolejne wersje udoskonalające funkcjonalność i detale związane z wygodą obsługi.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (9 głosów)

Strefa Download programu
Antivirus RemoverAntivirus Remover 2.35
Wersja stabilna
0.83 MB | 2015-06-14

Ilość pobrań: 963 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 28

Komentarze (0)
Antivirus Remover