w
googluj
pl

Kaspersky PURE Total Security 2.0.12.0.1.288


Kaspersky PURE Total Security to rozbudowany pakiet do zabezpieczania komputera, zapewniający bieżącą ochronę przed najpopularniejszymi typami zagrożeń (wirusy, robaki, trojany, adware, dialery, ataki sieciowe i inne). Pakiet składa się z kilku modułów, spełniających różne funkcje, ale integrujących się w jeden system, pozwalający na bezpieczne korzystanie z zasobów Internetu i danych dostępnych lokalnie. Narzędzie posiada dobry, nowoczesny i prosty w obsłudze interfejs. Główne funkcje Kaspersky PURE Total Security:

• Ochrona komputera
Podstawowy składnik pakietu, oferujący ochronę: plików, poczty elektronicznej, ruchu HTTP, komunikatorów, aplikacji, systemu operacyjnego i połączeń sieciowych. Dla każdego z wymienionych modułów dostępny jest oddzielny panel konfiguracyjny, pozwalający na dostosowanie czułości filtrów, domyślnych akcji oraz blokowanych i dopuszczanych operacji. Wysoką skuteczność zabezpieczeń zapewniają: mechanizm automatycznej aktualizacji sygnatur, ochrona w chmurze, skaner heurystyczny.

• Menedżer haseł
Przydatne narzędzie do zapamiętywania haseł. Baza danych zabezpieczona zostanie ciągiem znaków i jedną z metod autoryzacyjnych (urządzenie Bluetooth, urządzenie USB, blokada hasłem). Do dyspozycji mamy generator oraz wygodny formularz do definiowania nowych kont i tożsamości. Moduł współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, działa także w trybie portable. Inne ciekawe opcje to: dodawanie bezpiecznych notatek, grupowanie danych, eksport i import bazy z KeePass, LastPass, AI RoboForm.

• Kontrola rodzicielska
Niezwykle przydatne narzędzie, pozwalające na ochronę dziecka przed szkodliwymi treściami. Dla wybranego konta zarejestrowanego w systemie operacyjnym, można zdefiniować zestaw ograniczeń (limitowanie czasu sprzędzonego przed komputerem i Internetem, blokowanie aplikacji, wykluczanie stron internetowych na podstawie kategorii oraz filtrów, kontrola pobierania plików, selekcjonowanie dostępu do komunikatorów i portali społecznościowych). Całość zintegrowana jest z modułem raportowym, który umożliwia przeglądnięcie operacji wykonywanych przez nasze pociechy.

• Kopie zapasowe
W pełni funkcjonalne narzędzie do tworzenia i przywracania backupu dokumentów, filmów, obrazów i zdjęć, muzyki oraz innych plików. Nowe zadania definiujemy za pośrednictwem wygodnego kreatora. Dane mogą zostać skopiowane do magazynu na lokalnym dysku lub zewnętrznych nośnikach. Program umożliwia wykonywanie kopii na żądanie bądź okresowo, a także zachowywanie różnych wersji plików.

• Usuwanie zbędnych danych
Pakiet udostępnia proste narzędzia do czyszczenia śladów aktywności na komputerze (historia używanych plików i otwieranych stron, ciasteczka, pamięć podręczna przeglądarek, raporty, pliki tymczasowe, zawartość kosza, zrzuty pamięci). Proces usuwania danych przebiega za pośrednictwem wygodnego kreatora, który przeprowadzi nas przez wszystkie etapy oraz pozwoli na wybranie plików, których chcemy się pozbyć.

• File Advisor
Moduł działający na podstawie chmury obliczeniowej (współpracuje z serwerami Kaspersky Security Network). Pozwala ona na zapoznanie się z oceną dotyczącą wskazanych plików.

• Szyfrowanie danych
Proste narzędzie, udostępniające możliwość tworzenia zaszyfrowanych kontenerów, w których umieścimy prywatne pliki i katalogi. Dostęp do tak zdefiniowanej przestrzeni odbywa się po podaniu hasła bezpieczeństwa.

• Bezpieczne surfowanie
Niezwykle przydana funkcja, pozwalająca na bezpieczne przeglądanie stron internetowych. Moduł współpracuje z najpopularniejszym oprogramowaniem dostępnym na rynku. Udostępnia także możliwość automatycznego czyszczenia prywatnych danych.

Dodatkowe funkcje:
- analiza bezpieczeństwa ustawień przeglądarki Internet Explorer,
- tworzenie nośnika Kaspersky Rescue Disk,
- wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów z systemem operacyjnym,
- niszczarka plików z kilkoma algorytmami nadpisywania,
- klawiatura ekranowa,
- monitor sieci,
- tryb gracza,
- moduł generujący raporty,
- powiadomienia tekstowe i dźwiękowe (w tym możliwość wysyłania wiadomości e-mail w przypadku wykrycia zagrożenia),
- tryb oszczędzania energii,
- blokada dostępu do panelu administracyjnego hasłem,
- harmonogram zadań,
- menedżer procesów, wyświetlający ranking użytkowników i popularność, a także pozwalający na szybkie zdefiniowanie reguł dla wybranej aplikacji.

Ograniczenia!
Kaspersky PURE Total Security jest dostępny w wersji trialowej. Aplikacja działa przez 30 dni od daty instalacji - po upływie okresu, należy zakupić pełne wydanie lub dokonać dezinstalacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (8 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky PURE Total SecurityKaspersky PURE Total Security 2.0.12.0.1.288
Wersja stabilna
181.21 MB | 2012-08-09

Ilość pobrań: 1240 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Kaspersky PURE Total Security
avatararrow
STOP | 2022.07.12 12:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie korzystam z rosyjskich programów.
Kaspersky PURE Total Security 2.0.12.0.1.288
avatararrow
boban71 | 2013.05.05 21:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Człowieku , jaki muł ? muł to chyba Twój komputer z ramem 1 gigowym , obecnie przy tych kompach jakie są trudno mówić o jakimkolwiek muleniu .Program jest rewelacyjny pod każdym względem , mam go od 2 miesięcy jak mi zgasła licencja na Norton Internet Sec . i

Polecam z czystym sumieniem , żadnych głupich alertów , a jak coś trzeba to wyłapie , poza tym full dodatkowych opcji posiada , takich których brakuje innym zaporom.
Kaspersky PURE Total Security 2.0.12.0.1.288
avatararrow
~Mimsi | 2012.11.04 12:03
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie polecam,straszny mul.
Kaspersky PURE Total Security 2.0.12.0.1.288