w
googluj

Image Composite Editor 2.0.3


Image Composite Editor pozwala na szybkie tworzenie panoramy z dowolnej liczby zdjęć. Obecnie zdecydowana większość nawet najprostszych aparatów cyfrowych pomaga w robieniu fotografii w celu stworzenia z nich później panoramy. Dzięki programowi i serii odpowiednich ujęć szybko uda nam się podołać temu zadaniu. Za sprawą automatycznego trybu łączenia zdjęć użytkownik nie musi samodzielnie nad tym pracować, zadowalające rezultaty otrzymamy szybko i bez główkowania.

Microsoft ICE wymaga bibliotek Visual C++ 2010 Redistributable i środowiska .NET Framework 4 - obecność komponentów w systemie zostaje sprawdzona podczas instalacji programu i w razie braków możemy je pobrać. Po instalacji naszym oczom ukazuje się okno aplikacji z dużym polem, na które możemy przeciągnąć pliki graficzne, z których stworzymy panoramę. A właściwie stworzy ją program automatycznie po wskazaniu zdjęć, później możemy wybrać źródło kamery, rzut, przyciąć uzyskany rezultat i eksportować do jednego z typów pliku lub do usługi Photosynth (ta ciekawa technologia pozwala wykonać z użyciem zdjęć efektowną prezentację obiektów lub miejsc, tworząc tzw. chmurę punktów; wykonany model można oglądać w przeglądarce internetowej).

Aplikacja, poza najpopularniejszymi formatami, jak JPEG, TIFF, PNG, BMP, eksportuje panoramę do Adobe Photoshop, HD Photo oraz ciekawej technologii Microsoftu - Deep Zoom. Pozwala także zapisać projekt do późniejszej edycji jako SPJ.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (5 głosów)

Strefa Download programu
Image Composite EditorImage Composite Editor 2.0.3
Wersja stabilna 32-bitowa
7.1 MB | 2016-07-31
Image Composite Editor 2.0.3
Wersja stabilna 64-bitowa
7.59 MB | 2016-07-31

Ilość pobrań: 1823 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
Image Composite Editor