w
googluj

Pos Panorama Pro 1.25


Pos Panorama Pro to darmowy program do tworzenia panoramy. Nieskomplikowany interfejs, prosty i przyjazny kreator prowadzący krok po kroku użytkownika w tworzeniu panoramy ze zdjęć, a także dodatkowe opcje, pozwalające dopracować szczegóły projektu, to główne atuty programu. Brakuje jedynie polskojęzycznego tłumaczenia, Pos Panorama Pro jest dostępny wyłącznie w języku angielskim.

Pos Panorama Pro obsługuje najpopularniejsze formaty plików graficznych, otworzy zdjęcia i zapisze panoramę z takimi rozszerzeniami jak m.in. JPG, BMP, PNG, TIFF, GIF. Wspomniany kreator pozwala automatycznie utworzyć projekt, wystarczy wykonywać kolejne kroki operacji - w praktyce wskazać zdjęcia, a program resztę wykona sam, z domyślnymi ustawieniami. Po ukazaniu się utworzonej panoramy, warto zwrócić uwagę na dodatkowe możliwości aplikacji. Pos Panorama Pro pozwala na przetworzenie zdjęcia panoramicznego np. w negatyw, skalę szarości.

Nie ma też żadnych przeszkód, aby pobawić się bardziej zaawansowanymi parametrami jak wartości Gamma, skala kolorów w trybie RGB, parametry HSL, a także ostrość, jasność czy kontrast. Panoramę możemy także obrócić o 90 stopni (zgodnie ze wskazówkami zegara lub przeciwnie), czy zrobić odbicie lustrzane w pionie lub w poziomie. Intuicyjny interfejs można dostosować do własnych potrzeb, dodając, usuwając czy przesuwając przyciski, a nawet całe paski narzędzi. Czyni to z programu przyjazne narzędzie do szybkiego tworzenia panoramy, którą w razie potrzeby możemy poprawić, używając dodatkowych funkcji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Pos Panorama ProPos Panorama Pro 1.25
Wersja stabilna
9.43 MB | 2015-02-08

Ilość pobrań: 2287 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Pos Panorama Pro
avatararrow
~Ryś | 2011.04.30 08:57
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Elegansi programik