w
googluj

PhotoStitcher 2.1.2


PhotoStitcher to program do tworzenia zdjęć panoramicznych, umożliwiający sprawne połączenie dowolnej ilości fotografii wykonanych z tego samego miejsca. Jest to kolejny z serii przyjaznych programów rozwijanych przez Maxima Gapchenko. Wszystkie aplikacje autora wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, banalną obsługą i wysokiej jakości algorytmami - efekty powinny zadowolić nawet bardziej wymagających odbiorców.

PhotoStitcher radzi sobie z dowolnym ułożeniem zdjęć, pozwalając na tworzenie jednowymiarowych i dwuwymiarowych panoram (horyzontalne i wertykalne układy obrazków). Narzędzie działa w pełni automatycznie, wykrywając pasujące do siebie fragmenty fotografii. Obróbka składa się z kilku następujących po sobie operacji:
• Wczytanie plików graficznych w jednym z obsługiwanych formatów (JPEG, BMP, PNG, TIFF).
• Połączenie zdjęć w integralną całość (opcja "Stitch").
• Wycięcie niepotrzebnych fragmentów panoramy (zaznaczenie prostokątnego obszaru oraz naciśnięcie na przycisk "Crop"). W specyficznych sytuacjach może przydać się także opcja skalowania widoku.
• Zapisanie uzyskanych rezultatów na dysku.

Zadanie łączenia fotografii może trwać od kilku sekund do nawet kilku minut - w przypadku działania na dużych, skomplikowanych zdjęciach, użytkownik musi uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją, warto zapoznać się z instrukcją obsługi. Narzędzie działa w systemach Windows i Mac OS X.

Ograniczenia!
PhotoStitcher jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Wydanie testowe pozwala tylko na wygenerowanie panoramy - nie mamy możliwości zapisania uzyskanych wyników na dysku twardym. Zniesienie tej niedogodności następuje po zakupieniu odpowiedniej licencji (osobista, biznesowa) - szczegółowe informacje znajdziemy na oficjalnej stronie projektu.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PhotoStitcherPhotoStitcher 2.1.2
Wersja stabilna
11 MB | 2021-11-26

Ilość pobrań: 302 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
PhotoStitcher