w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 88
Wszystkich postów: 906310
Wszystkich tematów: 128136

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7358 dni

ID3 renamer 7.2.9


ID3 renamer to lekka aplikacja do edytowania tagów ID3 zapisanych w plikach multimedialnych. Program będzie niezwykle przydatny w automatycznym i półautomatycznym katalogowaniu zbiorów muzyki - narzędzie współpracuje z popularnymi bazami danych (FreeDB, MusicBrainz) oraz działa na starszych systemach operacyjnych z rodziny Windows.

ID3 renamer posiada przyjazny interfejs użytkownika. Aby rozpocząć katalogowanie multimediów, wystarczy wskazać katalog wejściowy (na przykład za pomocą metody Drag&Drop) oraz odpowiednio dostosować parametry zadania. Program działa w dwóch trybach - pierwszym z nich jest edycja tagów, drugim natomiast nazywanie plików i katalogów na podstawie zadanego szablonu. Narzędzie pozwala na: usunięcie niepotrzebnych znaków diakrytycznych, zamianę ciągów tekstowych, usuwanie lub dodawanie wybranych atrybutów, pobieranie informacji z nazwy pliku (możliwość wykorzystania wyrażeń regularnych), synchronizowanie tagów oraz przycinanie ilości zer odpowiadających numerom utworów/albumów. Co ciekawe, aplikacja umożliwia również wygenerowanie playlisty M3U, nadającej się do wczytania w popularnych odtwarzaczach multimedialnych.

Warto przed rozpoczęciem pracy z programem odpowiednio dobrać opcje konfiguracyjne. W oknie preferencji możemy określić: domyślne adresy serwerów FreeDB, sposób zamiany znaków specjalnych, obsługiwane wersje ID3, przechowywane informacje oraz sytuacje, w których wyświetlane są ostrzeżenia.

ID3 renamer jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych. Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum ZIP na dowolnym nośniku. Aplikacja działa w trybie Portable, posiada przełączniki linii poleceń oraz przyzwoitą dokumentację.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ID3 renamerID3 renamer 7.2.9
Wersja stabilna
0.1 MB | 2017-04-25

Ilość pobrań: 470 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ID3 renamer