w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 209
Wszystkich postów: 904399
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6601 dni

Hanso Recorder 4.3.0.0


Hanso Recorder - darmowy program do nagrywania dźwięku. Aplikacja wyróżnia się prostą obsługą, pozwalającą na błyskawiczne uruchomienie nagrywania. Program rezyduje w zasobniku systemowym (obok zegara) umożliwiając za pomocą podręcznego menu dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Wśród podstawowych opcji konfiguracyjnych, pozwalających na szybkie dostosowanie jakości nagrywanego dźwięku, znajdują się między innymi:
- ustalenie maksymalnego czasu nagrywania,
- regulacja poziomu głośności,
- wybór urządzenia audio, z którego będzie przechwytywany dźwięk,
- ustalenie jednego z popularnych formatów audio (do wyboru są: WAV, MP3, WMA, OGG, VOX, AU, AIFF),
- ustalenie częstotliwości, bitrate i liczby kanałów,
- wybór docelowego katalogu i nazwy pliku.

Hanso Recorder został wyposażony w kilka ciekawych modułów, pozwalających na nagrywanie głosu według ustalonych przez użytkownika kryteriów. Przydany może być przede wszystkim prosty terminarz, umożliwiający uruchomienie wybranego adresu URL w przeglądarce internetowej. Dzięki temu łatwe staje się nagranie transmisji prowadzonej na żywo. Aplikacja posiada również archiwum stworzonych nagrań, z opcją szybkiego odsłuchu plików dźwiękowych, usunięcia, posortowania oraz odpowiedniego opisania za pomocą tagów ID3.

Program Hanso Recorder umożliwia korzystanie z syntezatora mowy wbudowanego w system operacyjny. Użytkownik może wpisać własny tekst lub wczytać go z pliku. Kolejną interesującą możliwością jest wykrywanie ciszy - dzięki temu możliwe jest szybkie zatrzymanie nagrywania lub podzielenie generowanych plików.

Aplikacja jest rozpowszechniana na zasadach licencji freeware. Posiada przyzwoitą dokumentację dołączoną do paczki instalacyjnej - warto się z nią zapoznać przed rozpoczęciem pracy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Hanso RecorderHanso Recorder 4.3.0.0
Wersja stabilna
5.23 MB | 2018-10-15

Ilość pobrań: 1722 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Hanso Recorder