w
googluj

Free Ringtone Maker 2.5.0.2486


Free Ringtone Maker - darmowy program do tworzenia dzwonków w formacie MP3. Wyróżnia się stabilnym, bezproblemowym działaniem i minimalistycznym, ograniczonym do minimum interfejsem. Oprócz generowania dzwonków, aplikacja może z powodzeniem służyć także do przycinania plików muzycznych.

Obsługa programu jest niezwykle prosta i składa się z trzech kroków. Przede wszystkim należy wczytać plik, który chcemy zmodyfikować - operacja odbywa się przez standardowe okno dialogowe. Kolejnym, najistotniejszym etapem jest wybranie odpowiedniego fragmentu utworu muzycznego. Wystarczy przeciągnąć kontrolki w taki sposób, aby objęły interesujący nas przedział. Do dyspozycji odbiorcy jest również odsłuch pliku (rozpoczynanie, zatrzymywanie i pauzowanie odtwarzania). Wśród dodatkowych możliwości znajduje się natomiast możliwość zastosowania efektów FADE IN/FADE OUT (płynne zwiększanie i zmniejszanie poziomu głośności). Po zakończeniu konfiguracji, dzwonek można zapisać na dysku twardym oraz szybko otworzyć lokalizację docelową w Eksploratorze Windows.

Interfejs w angielskiej wersji językowej, niemniej nawet niedoświadczony użytkownik nie powinien mieć żadnych problemów z obsługą. Program dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Całość kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows (począwszy od wydania 2000).

Instalacja online.

Uwaga!
Podczas instalacji możliwe jest skopiowanie na dysk twardy dodatkowych danych (pasek narzędziowy do przeglądarki) oraz zmiana strony startowej i domyślnej wyszukiwarki. Nie są to elementy niezbędne do poprawnego działania aplikacji i można je zignorować.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (10 głosów)

Strefa Download programu
Free Ringtone MakerFree Ringtone Maker 2.5.0.2486
Wersja stabilna
0.99 MB | 2021-04-01

Ilość pobrań: 7268 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (2)
Free Ringtone Maker
avatararrow
~kets | 2013.05.25 10:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
porażka
Free Ringtone Maker 2.4.0.1211
avatararrow
~Pala | 2011.10.11 09:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dzwonki jak złoto wychodzą ;)