w
googluj
pl

Hamster Free Audio Converter 1.0.0.20


Hamster Free Audio Converter to narzędzie do konwertowania plików audio. Aplikacja przyda się przede wszystkim do dostosowania nagrań do urządzeń multimedialnych (telefony komórkowe, smartfony, konsole, tablety i inne). Wyróżnia się przyzwoitą szybkością działania i uniwersalnością - liczba obsługiwanych formatów audio wystarcza do standardowych zastosowań.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Przyjazny dla początkującego użytkownika interfejs oraz polska wersja językowa są niepodważalnymi zaletami tego niewielkiego programu. Proces przetwarzania danych składa się z kilku kroków. Pierwszym z nich jest wczytanie plików audio. Można to zrobić na dwa sposoby - oprócz systemowego okna dialogowego, dostępna jest możliwość skorzystania z metody Drag&Drop. Oznacza to, że wystarczy przenieść wybrane piosenki na główne okno aplikacji.

Kolejnym z etapów jest wybór docelowego formatu. Użytkownik może wybrać jedno z obsługiwanych rozszerzeń (MP3, WAV, WMA, OGG, RM, FLAC, AIFF, AC3, AAC, AEA) lub dostosować pliki do urządzeń kilkunastu popularnych producentów (wśród nich znajdują się: Apple, Samsung, Nokia, Sony, HTC, iRiver, Microsoft, BlackBerry, Panasonic). Po zatwierdzeniu wyboru następuje wybór katalogu docelowego oraz proces konwersji. Kolejną ciekawą opcją jest zarządzanie kolekcjami utworów. Po uzupełnieniu podstawowych informacji (artysta, album, gatunek, komentarz) i wczytaniu okładki w prosty sposób można stworzyć playlistę.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Współpracuje z najnowszymi wersjami systemu Windows: 2000, XP, Vista, 7.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator proponuje instalację dodatkowych narzędzi - Hamster Free ZIP Archiver i Google Chrome. Nie są to elementy niezbędne do poprawnego działania aplikacji i można je zignorować.

Wymagania!
Instalacja odbywa się w trybie online. Do jej przeprowadzenia niezbędne jest połączenie z siecią.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Hamster Free Audio ConverterHamster Free Audio Converter 1.0.0.20
Wersja stabilna
5.1 MB | 2015-10-26

Ilość pobrań: 966 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Hamster Free Audio Converter
avatararrow
~Marcus | 2012.04.04 12:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
...a czy można nim przyciąć mp3?
Hamster Free Audio Converter 1.0.0.20