w
googluj

Helium Audio Ripper 1.4.1 Build 210


Helium Audio Ripper to bezpłatne, w pełni funkcjonalne narzędzie do zgrywania płyt CD. Aplikacja pozwala użytkownikowi na wygodne kopiowanie kompilacji zawierających pliki audio na dysk twardy, a następnie konwertowanie danych multimedialnych do rozmaitych stratnych i bezstratnych formatów (MP3, MP4, MPC, OGG, AAC, FLAC, M4A, M4B, Wave, WAVPack, WMA).

Program charakteryzuje się przyjaznym, minimalistycznym, a co za tym idzie - prostym w obsłudze interfejsem. Zgrywanie płyt składa się z kilku następujących po sobie operacji: wskazujemy wejściowy napęd fizyczny, zaznaczamy interesujące nas utwory, wybieramy docelowy folder i format, a następnie naciskamy na przycisk "Rip CD". Ciekawą funkcją programu jest automatyczne dobieranie nazw folderów i plików na podstawie zdefiniowanego szablonu. Do aplikacji został dołączony wygodny edytor, pozwalający użytkownikowi na stworzenie własnego zestawu ustawień - wystarczy po prostu odpowiednio uzupełnić pola (tag, prefiks, sufiks, domyślny tekst, limit długości, liczba wiodących zer).

Pozostałe funkcje Helium Audio Ripper:
- możliwość dostosowania parametrów związanych z jakością dźwięku (bitrate, normalizacja głośności, kompresja, częstotliwość próbkowania i inne parametry),
- pobieranie informacji o utworach z publicznych baz danych,
- wbudowany edytor tagów, pozwalający na zmodyfikowanie podstawowych etykiet (artysta, tytuł i podtytuł, album, ocena, data wydania, gatunek muzyczny, producent, kompozytor, prawa autorskie, numer katalogowy, komentarz, typ publikacji, numer utworu itd.),
- automatyczne oddzielanie słów oraz zmienianie wielkości znaków,
- wyszukiwarka okładek płyt oparta na popularnych serwisach internetowych (Amazon, Last.fm, Discogs),
- możliwość włączenia dodatkowej analizy plików po zakończeniu ich kopiowania,
- pełne wsparcie ReplayGain.

Helium Audio Ripper jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Helium Audio RipperHelium Audio Ripper 1.4.1 Build 210
Wersja stabilna
4.67 MB | 2014-10-26

Ilość pobrań: 412 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Helium Audio Ripper