w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 507
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141141

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

AudioRetoucher 5.6.0.1


AudioRetoucher to prosty program do retuszu i obróbki plików dźwiękowych. Przeznaczony jest głównie dla początkujących użytkowników komputera oraz osób, którym zależy na czasie, stabilności i wygodzie obsługi. Zastępuje w swoich zastosowaniach rozbudowane projekty, umożliwiając szybkie poprawienie nieprawidłowo zgranych z optycznych nośników plików muzycznych i innych strumieni audio. Program pozwala na kalibrację kilku istotnych parametrów dźwięku, takich jak intensywność tonów, szybkość, tempo czy poziom basów. Możliwe jest także wzmocnienie wysokich częstotliwości. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty muzyczne (MP3, WMA, WAV) oraz udostępnia całkiem wydajny silnik przetwarzający, dostosowany do nowych generacji procesorów (wsparcie dla wielu rdzeni).

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze. Intuicyjny interfejs składa się z pięciu suwaków (Speed, Temp, Pitch, Treble, Bass), pokrętła głośności, paska pozwalającego na przewijanie utworu, wizualizacji oraz przycisków umożliwiających między innymi:
- wczytanie pliku audio,
- zapisanie dźwięku o zmienionych parametrach (funkcja niedostępna w wersji testowej),
- zmierzenie ilości uderzeń na minutę (BPM),
- sterowanie odtwarzaniem muzyki (graj, pauza, stop).

Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji shareware. Wersja testowa nie pozwala na zapis wynikowych danych do pliku oraz wyświetla podczas startu komunikat przypominający o konieczności nabycia pełnej wersji (należy odczekać 10 sekund). Aplikacja posiada angielską wersję interfejsu. AudioRetoucher działa bezproblemowo na najnowszych systemach operacyjnych Microsoft Windows: 2000, XP, 2003, Vista, 7.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (11 głosów)

Strefa Download programu
AudioRetoucherAudioRetoucher 5.6.0.1
Wersja stabilna
4.71 MB | 2024-06-16

Ilość pobrań: 5807 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (1)
AudioRetoucher
avatararrow
~Paweł | 2011.07.08 23:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używa albo używał ktoś tego programu i może coś o nim powiedzieć?