w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 232
Wszystkich postów: 904403
Wszystkich tematów: 127558

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6605 dni
pl

Free Audio Dub 1.7.9.908


Free Audio Dub jest prostym narzędziem do modyfikacji plików dźwiękowych. Program zapewnia podstawowy zestaw funkcji edycyjnych, pozwalających na usunięcie niepotrzebnych fragmentów - może służyć z powodzeniem do przycinania plików audio bądź dzielenia ich na mniejsze fragmenty. Co niezwykle istotne, narzędzie jest całkowicie darmowe (licencja freeware), zarówno do użytku niekomercyjnego jak i komercyjnego.

Program wyróżnia się bardzo prostym interfejsem w polskiej wersji językowej oraz idącą za tym niezwykle łatwą obsługą. Proces edycji składa się z kilku nieskomplikowanych kroków. Pierwszym z nich jest wczytanie danych i wybranie katalogu, w którym zostanie zapisany zmodyfikowany plik. Warto w tym momencie zaznaczyć, że Free Audio Dub obsługuje kilka najpopularniejszych formatów - MP3, WMA, WAV, AAC, AC3, OGG, M4A, MP2. Następnie za pomocą dostępnych narzędzi i wbudowanego odtwarzacza należy zaznaczyć fragmenty do wycięcia, wymazać je i nacisnąć na przycisk "Zapisz". W tym momencie aplikacja przeprowadzi operację usuwania niepotrzebnych fragmentów i poinformuje użytkownika o wyniku. Dodatkowo można ustalić priorytet działania. Opcja ta może być szczególnie przydatna w przypadku operowania na większych porcjach danych lub posiadania słabszego sprzętu.

Aplikacja kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows (XP, Vista, 7), także wydaniami 64-bitowymi.

Uwaga!
Program podczas instalacji proponuje skopiowanie na dysk twardy paska narzędziowego Ask! Toolbar. Nie jest to element konieczny do poprawnego funkcjonowania aplikacji i zalecamy go zignorować.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Free Audio DubFree Audio Dub 1.7.9.908
Wersja stabilna
25.08 MB | 2014-06-07

Ilość pobrań: 2200 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (2)
Free Audio Dub
avatararrow
~pipek | 2015.12.24 09:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie za bardzo dla starych procesorów,które nie posiadają obsługi SSE 2 stara wersja free audio dub 1 nie posiadała tego kłopotu
Free Audio Dub 1.7.9.908
avatararrow
~Radek | 2011.09.09 15:18
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Banalnie prosty w obsłudze.