w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 335
Wszystkich postów: 928377
Wszystkich tematów: 135908

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Genie Timeline Free Edition 10.0.3.300


Genie Timeline Free Edition – darmowa edycja narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Z pomocą tego narzędzia w bardzo prosty sposób będziemy wykonywali kopie zapasowe danych i systemu. Tym samym zabezpieczymy się przed przypadkowym usunięciem ważnych danych, które przechowujemy na komputerze.

Obsługa programu jest niezwykle prosta. Ponadto, Genie Timeline Free jest w języku polskim, co dodatkowo ułatwia posługiwanie się tym narzędziem. Dużym atutem programu jest przejrzysty i przyjazny interfejs. Sama konfiguracja kopii zapasowej nie przysparza najmniejszych problemów – wszelkich ustawień dokonamy krok po kroku, przy pomocy kreatora. Dzięki temu nie musimy marnować czasu na skomplikowaną konfigurację, cała ta procedura odbywa się łatwo i szybko.

Podczas dokonywania ustawień kopii zapasowej wybieramy nośnik, na którym kopia ma być tworzona i rodzaj danych, jakie mają być zabezpieczone. W darmowej wersji dostępnych jest kilka opcji, takich jak Moje Dokumenty, Pulpit, E-mail, Muzyka, itd. Oczywiście mamy także możliwość ręcznego wyboru. Po prostu ustalamy, które konkretne pliki i foldery mają znaleźć się w kopii zapasowej.

Praca z kreatorem to właściwie wszystko. Cała reszta odbywa się automatycznie. Program sam wykonuje kopie zapasowe w czasie rzeczywistym. Pilnuje także, czy kopie są aktualne i jeżeli nie są, tworzy nowe.

Przywracanie danych także odbywa się w wygodny sposób. Wszystkie wykonane dotychczas kopie umieszczone są na osi czasu w folderze Timeline Explorer. Tam wystarczy wybrać odpowiednią kopię zapasową i przywrócić pożądane pliki.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (10 głosów)

Strefa Download programu
Genie Timeline Free EditionGenie Timeline Free Edition 10.0.3.300
Wersja stabilna
12.89 MB | 2019-04-07

Ilość pobrań: 1120 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Genie Timeline Free Edition
avatararrow
~Mateusz | 2011.08.04 13:26
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Darmowy i dodatkowo polski interfejs, ja to kupuje ;) tzn. instaluje.