w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 109
Wszystkich postów: 905252
Wszystkich tematów: 127827

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7252 dni

EasyBackup 2022 12.07


EasyBackup to niewielkie narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Aplikacja może być dobrym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników komputera i wszystkich osób, które nie wymagają od tego typu oprogramowania dużej ilości opcji konfiguracyjnych. Stosunkowo uboga funkcjonalność zrekompensowana jest bardzo prostą obsługą - nie sprawi ona żadnych problemów.

Po uruchomieniu, w głównym oknie zobaczymy listę stworzonych kopii zapasowych. Domyślnie będzie ona oczywiście pusta. Z poziomu ekranu startowego możemy przejść do procesu tworzenia i przywracania kopii zapasowej. Kreator przeprowadzi nas przez wszystkie kroki definiowania backupu. Na początku powinniśmy wskazać dane, które zostaną zarchiwizowane. Można to zrobić na kilka sposobów:
- wybrać jedną z predefiniowanych kategorii (obrazy, wideo, muzyka, dokumenty, poczta elektroniczna),
- wskazać katalogi i pliki,
- określić rozszerzenia plików.

Kolejnym etapem jest ustalenie hasła bezpieczeństwa (opcję tą możemy zignorować, niemniej może być przydatna). Następnie definiujemy ustawienia związane z automatyzacją tworzenia kopii zapasowych. Backup może zostać stworzony po podłączeniu dysku (istotne w przypadku zewnętrznych urządzeń) bądź co wybrany okres. Na końcu wybieramy lokalizację przechowywania danych. Kopia zostanie wykonana, a po pomyślnym ukończeniu procesu zobaczymy ją na liście w głównym oknie. Każda pozycja może zostać opatrzona nazwą i dodatkowym komentarzem. Program udostępnia prostą wyszukiwarkę danych, obsługuje również kopie przyrostowe.

EasyBackup umożliwia także stworzenie kopii ratunkowej całego systemu operacyjnego. Mechanizm opiera się na zapisywaniu zawartości partycji - należy wypalić specjalną kompilację typu Boot CD i z tak przygotowanej płyty zarządzać kopiami. Obraz pobierzemy z serwerów producenta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
EasyBackupEasyBackup 2022 12.07
Wersja stabilna
7.73 MB | 2022-07-07

Ilość pobrań: 287 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
EasyBackup