w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 242
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

ShadowExplorer 0.9.462.0


ShadowExplorer to lekka przeglądarka kopii zapasowych tworzonych przez systemowy mechanizm Volume Shadow Copy, który jest domyślnie wbudowany w nowe wersje Windowsa (wydania: 2003, Vista, 7, 2008, 2008 R2, 8). Narzędzie jest dobrą alternatywą dla funkcji "Poprzednie wersje", która jest dostępna w oknie właściwości plików i folderów znajdujących się na dysku twardym. ShadowExplorer nie może całkowicie zastąpić regularnego tworzenia kopii zapasowych. Przyda się jednak do odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych danych.

ShadowExplorer posiada przyjazny interfejs, którego głównym przeznaczeniem jest przeglądanie struktury woluminów przypisanych do poszczególnych kopii. Obsługa programu sprowadza się do wybrania partycji i daty, a następnie znalezienia danych które chcemy przywrócić. Następnie naciskamy prawym przyciskiem na wybrany plik/folder, wybieramy opcję "Export..." i wskazujemy katalog zapisu. W eksploratorze mamy do dyspozycji kilka standardowych trybów widoku (lista, małe ikony, duże ikony, szczegóły). Dla ostatniego trybu dostępna jest funkcja sortowania spisu według kryteriów takich jak: nazwa, data modyfikacji czy rozmiar.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Co również istotne, produkt posiada dobrą dokumentację - plik pomocy jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej.

Wymagania!
Program powinien być uruchamiany z uprawnieniami administratora. W tym celu naciskamy prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji, a następnie z wyświetlonego menu kontekstowego wybieramy opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
ShadowExplorerShadowExplorer 0.9.462.0
Wersja stabilna
0.94 MB | 2013-04-04

Ilość pobrań: 2817 | W tym miesiącu: 24 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
ShadowExplorer