w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 145
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

Back4Sure 3.7.7.1


Regularne sporządzanie kopii zapasowych naszych danych jest niezwykle istotne dla ich bezpieczeństwa. Back4Sure to darmowy i skuteczny program, służący do usprawnienia tego zadania. Z jego pomocą możemy błyskawicznie sporządzić kopie zapasowe naszych dokumentów, zdjęć, filmów i innych cennych danych.

Program Back4Sure oferuje bardzo prosty interfejs. Pliki i foldery, których kopie zapasowe chcemy wykonać, wybieramy ręcznie, za pomocą eksploratora. Ważne jest to, że program zachowuje w stanie nienaruszonym wewnętrzną strukturę i hierarchię folderów – po skorzystaniu z kopii zapasowej, na naszym komputerze nie zapanuje chaos. Obsługiwane są nawet bardzo „głębokie” ścieżki dostępu, o długości do 32000 znaków. W każdej chwili można także zastosować jeden z filtrów programu, automatycznie odsiewających wszystkie pliki na podstawie ich wielkości, formatu bądź daty modyfikacji.

Kolejnym krokiem jest określenie parametrów kopii zapasowej, takich jak jej lokalizacja (na dysku twardym, pamięci przenośnej bądź w zasobie współdzielonym) oraz – jeśli chcemy zaoszczędzić parę megabajtów - rodzaj kompresji (do wyboru archiwum Zip lub 7Zip). Program nie oferuje opcji cyklicznego, zautomatyzowanego tworzenia kopii zapasowych, nie jest zatem konieczne ciągłe trzymanie go w zminimalizowanej postaci na pasku zadań. Możemy zapisać wszystkie parametry procesu tworzenia kopii danych i uruchamiać go regularnie, nadpisując jedynie pliki zmodyfikowane od ostatniego razu.

Przebieg całej operacji tworzenia kopii zapasowej możemy śledzić w logach programu. Jeśli dane zajmują sporo miejsca, a proces się przedłuży, Back4Sure może wyłączyć komputer za nas po zakończeniu pracy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Back4SureBack4Sure 3.7.7.1
Wersja stabilna 32-bitowa
3.2 MB | 2020-06-08
Back4Sure 3.7.7.1
Wersja stabilna 64-bitowa
3.57 MB | 2020-06-08

Ilość pobrań: 301 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Back4Sure