w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 120
Wszystkich postów: 904178
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6444 dni

Restore Point Creator 7.1 Build 2


Restore Point Creator pozwala na przeglądanie, tworzenie, opisywanie oraz kasowanie punktów przywracania Windows, a także na cofanie za ich pomocą zmian wprowadzonych w systemie. Możemy zaplanować regularne tworzenie i usuwanie punktów w wybranych dniach i czasie. Program umożliwia decydowanie o tym, czy i kiedy system będzie kasował starsze punkty przywracania.

Windows usuwa punkty automatycznie, jednak w niektórych wypadkach prowadzi to do całkowitego wyczyszczenia ich listy, zaś użytkownik nie ma nad tym kontroli. Narzędzie posiada specjalną opcję –„ Clear ‘Delete Old Restore Points’ Setting”, która usuwa klucz rejestru odpowiedzialny za funkcję automatycznego kasowania starszych punktów. Dodatkowo aplikacja pozwala na zarządzanie przestrzenią dysków przeznaczoną do zapisywania punktów, dostępny jest także podgląd całkowitego, wolnego oraz zajętego miejsca na naszych nośnikach danych.

Restore Point Creator to nieskomplikowany program i nawet mało zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z jego obsługą. Narzędzie może z powodzeniem służyć jako alternatywa dla Przywracania systemu Windows, gdyż oferuje bardziej zorganizowany dostęp do identycznych funkcji oraz chroni nas przed automatycznym skasowaniem ważnych punktów.

Uwaga!
Program nie jest już dalej rozwijany.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (22 głosów)

Strefa Download programu
Restore Point CreatorRestore Point Creator 7.1 Build 2
Wersja stabilna
0.81 MB | 2018-07-25

Ilość pobrań: 2422 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Restore Point Creator