w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 113
Wszystkich postów: 904178
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6444 dni

Casper 10.1.7242


Casper to program przeznaczony do tworzenia tzw. obrazów dysków, czyli dokładnych kopii zapasowych systemu, aplikacji, plików i katalogów użytkownika oraz wszystkich innych danych obecnych na dysku twardym. Obrazy pozwalają na odzyskanie systemu Windows i pozostałych danych w wypadku awarii, infekcji malware itp. Dostępne jest także klonowanie wszystkich danych z dysku systemowego na inny dysk, z którego później normalnie uruchomi się skopiowany w ten sposób Windows. Program wspiera dyski twarde HDD, dyski SSD oraz dyski zewnętrzne USB, obsługiwane są również tablice partycji GUID (GPT), rozwiązanie Advanced Format, a także interfejs UEFI. Narzędzie w pełni współpracuje z architekturą 64 bitową.

Aplikacja korzysta z szeregu inteligentnych technologii, wpływających na wydajność i bezbłędność tworzenia obrazów, klonowania dysków, przywracania systemu i danych. Poza tym, narzędzie oferuje wiele możliwości, m. in. takich jak: tworzenie bootowalnych obrazów (startujących zaraz po BIOS lub UEFI), korzystanie z wielu plików obrazów, przechowywanych na dyskach lokalnych lub np. dyskach NAS, wczytywanie systemu bezpośrednio z obrazu umieszczonego na dysku zewnętrznym USB, tworzenie obrazów inkrementacyjnych (funkcja uzupełniania ich o nowe pliki), weryfikacja dostępności danych przed wykonaniem obrazu, sprawdzanie poprawności obrazu po jego utworzeniu, automatyzacja (także opcji Power Management) oraz planowanie wykonywania obrazów według dat i czasu, kontrolowanie stopnia użycia zasobów komputera podczas pracy w tle, powiadomienia e-mail, zaawansowana administracja dyskami i partycjami, a także zarządzanie przestrzenią dysków przeznaczoną na obrazy.

Szata graficzna aplikacji została wykonana na przyzwoitym poziomie. Z obsługą programu poradzą sobie także mniej zaawansowani użytkownicy, którzy mogą np. skorzystać z intuicyjnego kreatora, krok po kroku wybierając interesujące ich opcje. W razie problemów, w aplikację wbudowano plik pomocy, odpowiednie instrukcje można znaleźć także na stronie producenta.

Uwaga!
Instalator zainstaluje wersję 32 lub 64 bitową, zależnie od architektury systemu operacyjnego.

Ograniczenia!
Wersji trial można używać przez okres 30 dni, później konieczny jest zakup płatnej licencji na pełną wersję programu.
W edycji Trial nie skorzystamy z możliwości zmieniania rozmiarów woluminów.
Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach o odmiennej funkcjonalności, o różnicach pomiędzy nimi można przeczytać na stronie producenta.

Wymagania!
500 MB wolnego miejsca na dysku twardym, jest ono wymagane dla instalacji programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (5 głosów)

Strefa Download programu
CasperCasper 10.1.7242
Wersja stabilna
49.46 MB | 2019-03-22

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Casper