w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

ShadowProtect Desktop Edition 5.2.0


ShadowProtect Desktop Edition to wersja testowa komercyjnego programu do archiwizowania danych, dzięki któremu możemy tworzyć bezpieczne (dzięki wydajnym algorytmom szyfrującym) backupy naszych danych - plików, folderów, a nawet całych dysków. Oczywiście, tak utworzone dane możemy w każdej chwili (np. po utracie naszych danych w wyniku jakiejś awarii) odzyskać.

Ogromną zaletą tego narzędzia jest możliwość zapisywania backupów nie tylko na dyskach lokalnych, ale także na dyskach sieciowych oraz w internetowej chmurze. Dzięki temu nie musimy się martwić o przechowywanie kopii zapasowych. Ponadto, aplikacja umożliwia stworzenie wiernej kopii naszych wszystkich danych - nie tylko własnych plików i folderów, ale także systemu operacyjnego oraz zainstalowanych aplikacji i sterowników - oraz ich późniejsze przywrócenie nawet w przeciągu kilku minut.

Ponadto, możemy zdefiniować odstęp czasowy (choćby nawet 15-minutowy), co który nasz backup będzie się aktualizował o zapisane w tym czasie pliki i zainstalowane aplikacje. Automatyczna aktualizacja kopii zapasowej obsługuje również takie systemy komunikacyjne jak 3G czy Wi-Fi, dzięki czemu nasz backup zostanie zaktualizowany w oznaczonym czasie nawet wtedy, gdy pracujemy na urządzeniu przenośnym.

Ciekawą funkcją dodatkową jest możliwość konwersji pliku kopii zapasowej do formatu VMDK bądź VHD i użycia naszych danych w maszynie wirtualnej.

Uwaga!
Aby pobrać i zainstalować program, należy zarejestrować się na stronie producenta. Na nasz adres mailowy wysłany zostanie klucz niezbędny do instalacji oprogramowania.

Ograniczenia!
Wersja testowa działa jedynie przez 30 dni. Funkcjonalnością wersja testowa nie różni się od wersji pełnej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
ShadowProtect Desktop EditionShadowProtect Desktop Edition 5.2.0
Wersja stabilna
120.79 MB | 2014-07-20

Ilość pobrań: 175 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ShadowProtect Desktop Edition