w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 905251
Wszystkich tematów: 127827

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7251 dni
pl

Nero BackItUp 12.5.01200


Nero BackItUp to rozbudowane narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i wypalania ich na nośnikach różnego rodzaju. Program przyda się przede wszystkim do domowych zastosowań - posiada zestaw funkcji spełniających potrzeby dotyczące magazynowania i przywracania ważnych dokumentów, plików i ustawień.

Nero BackItUp posiada przyjazny dla początkujących użytkowników interfejs. W głównym oknie znajdziemy podpowiedzi kontekstowe i dymki informacyjne. Warto zwrócić uwagę także na ekran startowy, pozwalający na szybkie wykonanie najbardziej typowych operacji (tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, synchronizacja, nagrywanie płyt i inne).

Główne funkcje pakietu:
- tworzenie zwykłych/przyrostowych kopii zapasowych plików, folderów, partycji i całych dysków,
- filtrowanie danych według rozszerzeń (różne kategorie, takie jak muzyka, zdjęcia, filmy),
- tryb automatyczny,
- przywracanie kopii zapasowych,
- terminarz zadań,
- synchronizacja katalogów,
- wypalanie kopii na płytach CD/DVD/Blu-ray,
- kopiowanie backupu na serwery producenta, skrzynki poczty elektronicznej i zdalne lokalizacje FTP (wsparcie SSL, TLS, połączeń anonimowych, trybu pasywnego),
- odzyskiwanie danych z nośników optycznych, dysków twardych i pamięci USB,
- obsługa serwerów proxy,
- pogląd informacji o kompilacjach,
- nagrywanie płyty Nero BackUpIt Image Tool (kopia zapasowa dysku lub partycji, razem z konfiguracją systemu operacyjnego i zainstalowanego oprogramowania),
- obsługa urządzeń NAS (Network Attached Storage),
- integracja z menu kontekstowym Eksploratora Windows.

Dużą zaletą narzędzia, podobnie jak innych pozycji z serii Nero, jest bogata dokumentacja. Do projektu dołączony jest obszerny plik pomocy, szczegółowo wyjaśniający kwestie związane z obsługą interfejsu i tworzeniem kopii zapasowych. Na stronie producenta znajdziemy także przystępnie skonstruowane samouczki.

Uwaga!
Proces instalacji Nero BackItUp wymaga ponownego uruchomienia komputera i dostosowania ustawień - możemy wybrać skopiowanie na dysk samego narzędzia do kopii zapasowych oraz dodatkowych składników (RescueAgent, pliki pomocy). Kreator proponuje także instalację paska narzędziowego Ask Toolbar oraz zmianę strony startowej. Nie są to operacje konieczne do poprawnego działania aplikacji i radzimy je zignorować.

Ograniczenia!
Pakiet jest dostępny w wersji testowej typu trial. Wydanie działa w pełni funkcjonalnie przez okres 14 dni od daty instalacji. Po upływie tego czasu należy usunąć aplikację z dysku lub zakupić kod seryjny.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Nero BackItUpNero BackItUp 12.5.01200
Wersja stabilna
71.31 MB | 2015-05-07

Ilość pobrań: 759 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Nero BackItUp