w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 121
Wszystkich postów: 904877
Wszystkich tematów: 127698

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7181 dni
pl

iBard24 Backup Online 3.1.1.22751


iBard24 Backup Online - narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowej najważniejszych plików z naszego komputera poprzez zamieszczanie ich na darmowym serwerze dostarczanym przez producenta.

Aplikacja ta wyglądem i obsługą jest bardzo zbliżona do narzędzia tego samego producenta iBard24 Dysk Online. Różnica polega na tym, że iBard24 Backup Online sam wykonuje kopię zapasową ważnych plików, a Dysk Online udostępnia nam jedynie dysk, na który my wgrywamy wybrane przez nas pliki.

Po zainstalowaniu aplikacji w Mój Komputer widoczny będzie dodatkowy dysk, na który będą wysyłane najważniejsze pliki automatycznie według ustalonych zasad (co jednak nie oznacza, że nie będziemy mogli sami wrzucać tam dowolnych plików metodą drag-and-drop).

Aby narzędzie działało samoczynnie i w sposób odpowiedni, musimy chwilę poświęcić na jego konfigurację. Przede wszystkim należy zaznaczyć foldery, które w celu ochrony chcemy kopiować na serwer. Następnie konieczne jest stworzenie harmonogramu backupu, a więc ustalenie dni tygodnia i dokładnych godzin, o których ma automatycznie dokonywać się synchronizacja. Wartą uwagi opcją jest dodawanie filtrów, dzięki którym możemy ograniczyć rozszerzenia plików, które będą wgrywać się na serwer.

Pozostałe ustawienia pozwalają na zdefiniowanie serwera proxy, ustalenie limitów prędkości wysyłania i pobierania, zabezpieczenie dysku sieciowego hasłem oraz zmianę preferencji wyglądu.

Producent udostępnia nam bez żadnych opłat jedynie dysk o rozmiarze 1GB. Aby tę przestrzeń powiększyć, możemy polecać program znajomym i w ten sposób dostawać po 250MB za każdą zapisaną osobę lub wykupić abonament na dodatkową przestrzeń.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
iBard24 Backup OnlineiBard24 Backup Online 3.1.1.22751
Wersja stabilna
8.89 MB | 2016-05-11

Ilość pobrań: 252 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
iBard24 Backup Online
avatararrow
~Rafi | 2011.08.04 11:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Kopia online jak dla mnie to nowość. Jeszcze nie korzystałem.