w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 235
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6607 dni

Free ISO Burner 1.22


Free ISO Burner to lekkie narzędzie do nagrywania płyt. Aplikacja pozwala na wypalanie obrazów w popularnym formacie ISO. Dane tego typu są rozpowszechniane przede wszystkim w sieci - stanowią dobry sposób na przedstawienie zawartości płyty w postaci zarchiwizowanego, uniwersalnego formatu. Często w ten sposób dostępne są kopie systemów operacyjnych, oprogramowania i gier - można wczytać je za pomocą narzędzia do wirtualizacji napędów bądź wypalić na płycie - tu przyda się opisywana aplikacja. Obsługiwane rodzaje nośników to: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, HD DVD, Blu-ray.

Konfiguracja Free ISO Burner jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać plik z obrazem (operacja odbywa się za pomocą standardowego okna dialogowego) oraz określić docelowe urządzenie. W razie potrzeby dostosować można także dodatkowe ustawienia. Za pomocą opcji określimy limit prędkość nagrywania, etykietę płyty i rozmiar obszaru cache. Kompilacja zostanie zamknięta po zaznaczeniu pola "Finalize Disk". Podczas nagrywania jesteśmy informowani o postępie za pomocą paska procentowego, okna z logami oraz wskaźnika określającego aktualny status kopiowania danych.

Narzędzie składa się z pojedynczego pliku wykonywalnego. Nie pozostawia na dysku twardym danych tymczasowych, działa bezproblemowo i jest warte polecenia. Można je skopiować na pamięć USB bądź dysk zewnętrzny i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Całość dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program współpracuje z najnowszymi systemami z rodziny Windows - zarówno wydaniami 32-bitowymi jak i 64-bitowymi. Interfejs nie został przetłumaczony na język polski, niemniej obsługa programu nie sprawi żadnych problemów mniej doświadczonym użytkownikom komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (8 głosów)

Strefa Download programu
Free ISO BurnerFree ISO Burner 1.22
Wersja stabilna
0.66 MB | 2017-07-16

Ilość pobrań: 7122 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 48

Komentarze (1)
Free ISO Burner
avatararrow
tele02 | 2013.11.28 23:56
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program ten może pracować w 32-bitowych i 64-bitowych wersjach systemu Windows XP/2003/Vista/7/8.
Nie ma potrzeby instalacji, oprogramowanie można uruchomić bezpośrednio z nośnika USB .

pozdrawiam ...
Free ISO Burner 1.2