w
googluj
pl

Astroburn Pro 4.0.0.0234


Astroburn Pro to solidne narzędzie do nagrywania płyt. Ta uniwersalna, lekka aplikacja pozwala na wypalanie nośników we wszystkich popularnych formatach (CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, BD-R/RE, DVD-RAM). Znajdziemy w niej opcje umożliwiające stworzenie kompilacji zawierającej pliki, foldery, muzykę czy filmy. Program współpracuje bezproblemowo z większością urządzeń do nagrywania, obsługuje liczne formaty obrazów płyt i standardowe systemy zapisu.

Na uwagę zasługuje przyjazny, intuicyjny interfejs. Do wyboru mamy dwa tryby. Pierwszym jest widok kreatora, przeznaczony przede wszystkim dla początkujących użytkowników komputera. Pozwala na szybkie uruchomienie najbardziej typowych zadań (nagranie płyty audio, nagranie kompilacji z danymi, kopiowanie dysku, stworzenie/wypalenie obrazu, skasowanie zawartości nośnika). Bardziej wprawionym odbiorcom do gustu przypadnie natomiast widok klasyczny. Mamy w nim dostęp do struktury plików zgromadzonych na dysku twardym i zewnętrznych nośnikach. Do bieżącego projektu dodajemy wybrane pozycje, po prostu przeciągając je na odpowiedni panel. Pomocne mogą okazać się wskaźniki dotyczące wolnego, wykorzystanego i przekroczonego miejsca na nośniku. W obu trybach nawigacja i obsługa nie sprawiają problemów - prostota jest jedną z największych zalet Astroburn Pro. Narzędzie nie udostępnia zaawansowanych opcji konfiguracyjnych, sprawdza się jednak w standardowych zastosowaniach związanych z nagrywaniem płyt. Co ciekawe, istnieje możliwość obsługi za pośrednictwem linii poleceń (należy skorzystać z narzędzia AstroburnCmd.exe).

Astroburn Pro posiada moduł, wyświetlający specyfikację podłączonych do komputera napędów. Dzięki temu poznamy takie informacje, jak: producent urządzenia, nazwa i wersja urządzenia, obsługiwane tryby zapisu. Dodatkowo, wybrane kompilacje mogą zostać zabezpieczone hasłem.

Na stronie producenta znajduje się dosyć rozbudowana dokumentacja. Warto się z nią zapoznać w razie jakichkolwiek problemów z obsługą.

Uwaga!
Kreator instalacji proponuje skopiowanie na dysk twardy paska narzędziowego Linkury Smartbar. Nie jest to element konieczny do poprawnego działania aplikacji i zalecamy go zignorować.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji testowej, działającej przez 20 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu należy usunąć aplikację z dysku lub zakupić kod seryjny. Dla mniej wymagających użytkowników przygotowano wydanie Lite, o nieco ograniczonej funkcjonalności.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Astroburn ProAstroburn Pro 4.0.0.0234
Wersja stabilna
18.81 MB | 2018-08-22

Ilość pobrań: 1063 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Astroburn Pro