w
googluj
pl

Astroburn Audio 1.6.0.0046


Astroburn Audio to niewielka aplikacja do nagrywania płyt typu Audio. Program pozwala na szybkie stworzenie własnej kompilacji z muzyką i wypalenie jej na nośniku CD-R/CD-RW.

Narzędzie zostało wyposażone w przyjazny, dobrze przemyślany interfejs. Wszystkie funkcje są zgromadzone w jednym oknie, a liczba opcji konfiguracyjnych została ograniczona do najpotrzebniejszych. Obsługa programu nie sprawi dzięki temu problemów nawet początkującym użytkownikom komputera. Co ciekawe, wygląd programu zmienimy za pomocą mechanizmu skórek. Pliki do projektu możemy dodać na kilka sposobów - najprostszym jest po prostu przeciągnięcie utworów na główne okno aplikacji. Astroburn Audio obsługuje najpopularniejsze formaty. Oprócz często spotykanych plików MP3, wczytamy także inne rodzaje danych (WAV, WMA, APE, FLAC). Wszystkie dodane do listy nagrania możemy przesuwać w górę/w dół, a także przesłuchać, korzystając ze wbudowanego odtwarzacza. Informacje o dostępnej, planowanej, przekroczonej i wykorzystanej przestrzeni nośnika widoczne są w lewej części okna. Proces wypalania danych możemy śledzić natomiast za pomocą paska postępu.

Liczba pozostałych funkcji została ograniczona do minimum. Możemy jedynie wybrać docelowy napęd (program obsługuje wszystkie popularne urządzenia do nagrywania) oraz prędkość wypalania danych. W przypadku kompilacji audio sugerowane jest zmniejszenie tego parametru - nośniki będą miały dłuższą żywotność i będą działać lepiej na bardziej czułych urządzeniach.

Uwaga!
Podczas procesu instalacyjnego należy wybrać, którą wersję aplikacji chcemy zainstalować. Decydujemy się na licencję testową.

Ograniczenia!
Astroburn Audio jest dostępny w wersji testowej (licencja trial). Działa ona w pełni funkcjonalnie przez 20 dni od daty instalacji - po upływie tego okresu należy zakupić pełne wydanie bądź usunąć narzędzie z dysku.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu nie jest ustawiane automatycznie - należy je ustawić ręcznie. Aby to zrobić, otwieramy okno konfiguracji, na liście znajdujemy pozycję "Polish (Polski)" i zatwierdzamy wybór przyciskiem OK.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
Astroburn AudioAstroburn Audio 1.6.0.0046
Wersja stabilna
6.16 MB | 2012-06-10

Ilość pobrań: 1432 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Astroburn Audio