w
googluj

FileSearch Portable 1.0.2


FileSearch Portable - przenośna wersja, która nie wymaga instalacji. Jest to wyszukiwarka plików, która współpracuje zarówno z lokalnymi dyskami, jak i lokalizacjami sieciowymi. Pozwala szybko znajdować pliki głównie dzięki możliwości wprowadzenia licznych filtrów podczas skanowania, w tym rozmiar pliku, data utworzenia, czy też czas ostatniej modyfikacji. Obsługiwane jest kodowanie ASCII, Unicode oraz UTF-8 oraz działanie rekursywne, dzięki któremu wyszukiwanie odbywa się nie tylko stricte w zadanej ścieżce, ale również wszystkich jej podkatalogach (funkcję tę można dezaktywować, jeśli nie chcemy z niej korzystać).

Po uruchomieniu aplikacji wyświetlany jest przejrzysty interfejs, którego główne opcje (wszelkiego rodzaju filtry i parametry wyszukiwania), pogrupowane zostały w górnej części przy użyciu kart. Jeśli nie jesteśmy zainteresowani wprowadzaniem jakichkolwiek szczegółowych danych, wystarczy wskazać nazwę lub typ wyszukiwanego pliku i rozpocząć cały proces. Wszystkie znajdowane wyniki na bieżąco ukazywane są na liście, z kolei poniżej niej prezentowana jest przeglądana w danym momencie ścieżka. Po zakończonym procesie skanowania pojawia się również komunikat o liczbie przeskanowanych i znalezionych plików w konkretnym czasie.

Jeśli nasze wyszukiwanie wymaga użycia dodatkowych opcji, przeglądnąć należy kolejne zakładki w górnej części. Po uzupełnieniu w nich interesujących nas parametrów, wyszukiwanie należy powtórzyć – wówczas zostaną one uwzględnione. Warto dodać, iż wszystkie wyniki na liście można posortować według dowolnej z kolumn (nie jest to możliwe w trakcie trwającego wyszukiwania), a klikając dwukrotnie myszą na dowolny wiersz, wybrany plik zostanie automatycznie otwarty. Aplikacja charakteryzuje się szybką i stabilną pracą, jak również krótkim czasem uruchamiania.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FileSearch PortableFileSearch Portable 1.0.2
Wersja stabilna
1.08 MB | 2015-11-03
przejdź Wersja instalacyjna FileSearch

Ilość pobrań: 63 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FileSearch Portable