w
googluj
pl

Easy Photo Uploader for Facebook 3.1.3.0


Easy Photo Uploader for Facebook to niewielkie narzędzie usprawniające wysyłanie zdjęć na najpopularniejszy obecnie portal społecznościowy. Aplikacja będzie bardzo dobrym dodatkiem systemowym dla wszystkich osób aktywnie korzystających z Facebooka - pozwala na umieszczenie fotografii w serwisie bez konieczności logowania się w przeglądarce internetowej. Obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy zaznaczyć interesujące nas pliki w Eksploratorze Windows, wybrać docelowe konto, wskazać album oraz zaczekać na poprawne przesłanie danych na serwer.

Narzędzie posiada przyjazny dla początkujących użytkowników interfejs. Zbudowany jest on w postaci kreatora, przeprowadzającego odbiorcę przez wszystkie operacje niezbędne do poprawnego umieszczenia zdjęć na portalu. Narzędzie posiada również kilka interesujących opcji konfiguracyjnych. Oprócz możliwości korzystania z serwerów pośredniczących typu proxy (manualna bądź systemowa konfiguracja), dostępne są funkcje odpowiedzialne za: automatyczne logowanie do serwisu, ponawianie połączeń w przypadku niepowodzenia oraz modyfikowanie zdjęć (kompresja dla formatu JPEG, wybór metody interpolacji, bezobsługowe obracanie fotografii, zmiana rozmiaru obrazu).

Easy Photo Uploader for Facebook jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Przed rozpoczęciem pracy z programem, warto zapoznać się z krótką prezentacją przedstawiającą jego działanie.

Uwaga!
Po zainstalowaniu Wic Codec dla formatów RAW, aplikacja będzie obsługiwać zdjęcia skopiowane bezpośrednio z aparatów cyfrowych takich producentów jak: Canon, Nikon, Sony czy Panasonic. Przykładowym dodatkiem tego typu jest Microsoft Camera Codec Pack.

Spolszczenie!
Program posiada częściowe spolszczenie interfejsu, które jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego. Polską wersję można również ustawić ręcznie z poziomu opcji konfiguracyjnych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Easy Photo Uploader for Facebook



Easy Photo Uploader for Facebook 3.1.3.0
Wersja stabilna
3.94 MB | 2020-01-31

Ilość pobrań: 231 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Easy Photo Uploader for Facebook