w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 129
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127588

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6752 dni
pl

4K Stogram 3.4.3.3630


4K Stogram to nieoficjalny klient serwisu Instagram. Aplikacja pozwala użytkownikowi na wygodne pobieranie zdjęć znajdujących się we wskazanych profilach, tworzenie kopii zapasowych oraz monitorowanie aktywności na ulubionych kanałach. Program współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Windows, GNU/Linux, Mac OS X).

4K Stogram charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, dzięki czemu obsługa dostępnych funkcji jest prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym odbiorcom. Na początku pracy z aplikacją należy uzupełnić listę subskrybowanych kanałów. Aby to zrobić, po prostu wpisujemy nazwę użytkownika, a następnie naciskamy na przycisk "Follow". Po chwili na dysk zostaną załadowane wszystkie zdjęcia znajdujące się na profilu. Następnie mamy możliwość przeglądania miniatur fotografii, wyświetlania plików w pełnej rozdzielczości, otwierania katalogu docelowego, otwierania linków Instagram oraz publikowania postów na portalach Facebook/Twitter.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program posiada przyzwoitą dokumentację w angielskiej wersji językowej. Warto również zapoznać się z instruktażem w formie wideo.

Uwaga!
Instalator programu proponuje zmodyfikowanie ustawień przeglądarki internetowej oraz skopiowanie na dysk twardy dodatkowych składników, takich jak Delta Toolbar. Operacje te nie są niezbędne do poprawnego działania aplikacji i należy je zignorować. W tym celu wybieramy opcję "Instalacja niestandardowa (zaawansowana)", a następnie odznaczamy wymienione komponenty.

Wymagania!
Do poprawnego działania aplikacji wymagane jest stałe połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
4K Stogram4K Stogram 3.4.3.3630
Wersja stabilna 32-bitowa
37.88 MB | 2021-07-20
4K Stogram 3.4.3.3630
Wersja stabilna 64-bitowa
42.19 MB | 2021-07-20

Ilość pobrań: 911 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
4K Stogram